bugün

bir sözlük yazarı. yarın bir gün troll olursa, her gün eksilenme; iyi bir yazar olursa, hergün artılanma sebebim olabilir. çünkü ilk entrysi benden olan yazar.
(#15661928) gelirken boş gelmemiş güldürmüş, bize de hoşgeldin demek düşer nesildaşıma.
yeni nesildaş yazar. hoş gelmiş. seninle daha da güçlüyüz. *
kafa bi yazara benziyor. hoş, cana yakın, samimi bir yazar. koştursun efenim sözlükte.

inşallah kızdır.
an itibariyle çaylak olmuş yazardır. ya da tekrar yazarlığına kavuşmayı bekleyen çaylaktır.
nesildaşım olan yazardır.
çaylaklık yakışmaz sana umarım yazar olursun dediğim yazardır.
(#16477108) nasıl abandım o artı butonuna bir bilsen.
benim kafadan ya la bu yazar.
hemide nesildaşmış. bence bu kadar çok ortak noktayı
bir noktada birleştirmeliyiz? *
işte budurumda bile var artık üstad da dedik bir kere.
canı gönülden selamlar.
(#16540779) Gülümsetmiştir.
sözlükte başlıklara çok ters entry giren yazar. nicki de insanın sinirine dokunuyor. neymiş? anestezik sinestezya, çok bilmiş gibi. başka bir yazarın gözünden kendimi kesin sinir bir tip olarak görürdüm. bu nickle fenomen olacağım falan yok korkmayın önünüz açık beyler.
(bkz: #16693530) güldüren yazar. hoş gelmiş. haydi ona bir şarkı armağan edelim; http://fizy.com/#s/3w69gl
anne olunca sen de anlarsın yazarı.**
(#16751374) kendisine en içten şekilde teşekkür ettiğim yazar.
içinde gizli bir karma uktesi var.**
gece gece derdime derman olmuş kişidir. muhabbeti on numaradır ya çok tatlı bir insan.
sözlükten çıkıyorum diye kandırıp entry kasan yazar. bir daha yemem bilesin.*
(#16771591) pek güvenme de sev beni yani olabilir. saygılar sevgiler iyi günler dediğim yazar.*
beni güldüren yazar . güldürdü arkadaş. entryi girmiyorum tabi..
boyu da kısaymış.*
**hazal kaya nın resmi uludağ sözlük hesabıdır. oh be..
(bkz: #16795236) keşke bu kadar kırıcı olmasa. keşke erkeklerin de haklarının olduğunu hatırlasa keşke yargılamasa, yadırgamasa... i' m sad.
liseli ergen duygularına sürükleyen yazar.****** asdfghjk
sözlükte az bulunan; kaliteli insan ve kaliteli yazarlardan.

ayrıca; öcümü bir gün alacağım yazar.
erkek olsam evleneceğim yazar. böyle tatlılık böyle sevimlilik nerde azizim?

güzel mi güzeldir kendileri. seviyoruz kendilerini ama dediğim gibi erkek olsam kesin aşık olurdum o kesin bak.