bugün

cahil halkı ve köylüsü, çirkin kızları ve embesil erkekleri, saçma salak adetleri ve başkaca bir sürü nedenden ötürü anadolulu olmaktan utnmak, yerin dibine girmek, bu rezaleti yaşadıkça ölmek istemektir. hepsi mi aynı olur lan toprak parçasındakilerin... utanç verici!.
dikkat çekmek istiyorsan çok başarılısın ancak eksi oy almak istiyorsan beyaz muslumana bir danış bence diye cevap verilecek yazar söylemi.

edit: beyaz musluman a kurban olayım adam en azından delikanlı gibi bana eksi oy ver diyor.
embesil birinden beklenen tepkiler.
yazarın nerden geldiğini bilmiyorum ancak , anadolum Türkmen kültürüyle yoğrulmuş muhteşem bir yerdir. beğenmeyen siktir olup gidebilir. Kızlarıda gayet güzeldir , namusludur , embesilite gibi devşirmelere bile kucak açmıştır bu anadolu. daha ne yapsın... ayrıca anadolulu Türkmen olmakla gurur duyulur , hor görene "sen nesin lan?" denir.
saçma salak ananeleri yaşayamamış, bu toprak parçasında herkesin aynı olduğunu zanneden birinin yapacağı davranıştır.
şu dna teknolojileri yaygınlaşsa ve ucuzlasa artık diyorum bazen kendi kendime .

kelt, ispanyol,arap ,moğol, hatti,asuri,ermeni,çerkez,kazak,alman,rus, çeçen, grek, pomak ve daha sayamadığım zilyon tane milletin bu topraklardan buhar olmadığını , kanlarımızda, genlerimizde yaşadığını bazı yarım akıllılara labaratuar koşullarında kanıtlasalar da karşılarında şöyle bi orta kahve içsem ...
saçma sapan düşünen insan davranışı.