bugün

söz nasıl başlayacağını bilememektir... yaşanmış en acı dramdır. bir erkeğin hayatındaki yapılmıs en aptalca dalgınlıklara en iyi örneklerdendir. oğlan çocuğu okulun başlamasına az bir zaman kala , birden boxer ihiyacı olduğunu hatırlar. hem de gideceği son gün. * o anda da evde şehir dışından gelen , misafirler vardır. yatıya kalacaklardır,yani her yere birlikte gidilecek , nanuna kodumun hayatı o gün hep beraber yaşanacaktır. bu hayatın içine boxer almak da dahildir. anne, baba, misafirler bir de boxer a ihtiyacı olan cocuk evden cıkarlar.cümbür cemaat boxer alma operasyonu başlamıştır bir kere. artık milli bir mesele haline gelmiş bu boxer alma işi çözüme kavuşturulacaktır. bir boxer'a en az 4 kişi bakar. üstüne yorumlar yapılır. oğlan çocuğu ''ulan bende şans olsa kız doğardım'' diyip , zoraki cinsiyet değiştirme ameliyatı olmaya karar verinceye kadar , şehirde boxer satan her dükkan gezilir. çaktımın boxer'ı sonunda bulunur. bulunan boxer'a övgüler yağdırılır.. ''bunlar sıcak tutar! *'' , ''bak ben bundan nasrettin amcana da aldım , lastikleri bozuldu hala taş gibi taşşş''... dram boxerların poşete koyulmasıyla son bulur. olay bir kız açısından düşünecelek olursa , babayla ve diğer erkek akrabalarla sade ve sadece ped veya sütyen almak için çarşıya çıkmakla eş değerdir. oğlan çocuğu doğduğuna doğacağına bin pişman evin yolunu tutar ve artık boxer almamaya da yemin eder... * *
(bkz: yuh ulan be!)
bazı boxerların önündeki havalandırma penceresinden baba yada amca parmağını çıkarıp bak bu iyi oldu iştedemesi olayı katmerli maymun haline getirir.*
(bkz: çok cektirmisler sana evladım)