bugün

üçüncü nesil bir yazarararar. * *
sozlukte takip edilesi yegane yazarlardan,ilk ba$ta gizemli gibi duran,merak edilen lakin okunduktan sonra cozumlenen biri..kendisini tanımam etmem,fakat gun a$ırı bakarım ki yazmı$ mı..
sozlukte az yazıp,oz yazan tayfadan..
(bkz: sakin sular derin akar)
sozlukte aranan kan...
kısa sürede 100 entry sine ulaştı(hemde çok kısa). keza çaylaklığıda bir o kadar kısa dönemde aşmıştı(1 gün sanırım.).
hep hayalinde olan ilk 100. entrysini kendi adının altına girmek vardı.
aslında sözlüğe üye olmasıda bir raslantı sonucuydu. kulak misafiri olduğu iki arkadaşından birinin dudaklarından dokulen uludağsözlük kelimesini hemen araştırmaya koyuldu ve kısa süren bir araştırma sonucu siteye girebildi.
üyeliğini çabucak yaptırdı. daha sonra bir yanlışlık olmasın diye girdiği yeni yazar kısmında artık alım bitmiştir yazısını gördü.(belkide 3 nesil son yazardı. tabi bu bilinemez emin degilim.)
yeri geldiğinde güldüğü sevdiği entryleri oylayan yeri geldiğindeyse sevmediklerne oy vermemeyi kendine görev edindi.
entrylerini çoğunlukla gerçek hayattan diyaloglarla susledi. aslında çoğunu değil hepsini yaşadı.
uzun yazmayı hiç sevmedi fakat yeri geldiğinde yazılarını sizlerden esirgemeyen bir maskeye burundu.
kimine göre aranan kan kimine göre yegane yazar kimine görede 3. nesil yazararardı o.
bu başlığa girip girmemek konusunda çok düşündüm. ama kendimi tutamadım ne yapıyım. affola.
sözlüğün kaliteli yazarlarından biridir. yazdıklarında gırgırdan çok mantık ve bilgi bulunur.
(#761012)entrysiyle beni yarmış olan yazardır.