bugün

8 mart dünya kadınlar gününde "bu adam" isimli albümünü yayımliyacak olan Adanalı rapçi. Yazdığı lirikler gerçekten çok güzel dinlenilmeli.
şarkılarında ki ritim ile lirikleri, tamamiyle kendi tarzı olan sayılı rap müzik sanatçılarındandır.
müzikalite ve lirikalite olarak gayet başarılı ve kendi tarzını oluşturmuş anadalı rap şarkıcısı."bu adam" isimli son albümüyle hayran sayısını arttırdığını düşünüyorum.
işini efendice yapan ve hakettiği yerde olmayan türk rap sanatçısı.
müziğiyle, tarzıyla, sözleriyle, çıkışlarıyla, ritmiyle; her şeyiyle bambaşka olduğunu düşündüğüm gerçek bir sanatçı. alper ay ve yıldız.

''biz, yapmak için müzik yapmıyoruz. 24 saatimiz müzik ile yaşlanıyor. tutunmak veya tutulmak için değil, sadece düşlerimiz için müzik!'' sözünün sahibi.

hiçbir önyargıyı hak etmeyecek kadar başarılı. endişelerim artıyor artık şarkısına çektiği klip de bunu anlatabilecek düzeyde fikrimce. ses konusunda gerçekten çok yetenekli, sıkılmadan defalarca dinlenebiliyor bu yüzden. yeni albümüyle umarım hak ettiği yerlere bir adım olsun yaklaşır. etrafına fazla bulaşmadan dosdoğru ilerlemesini ve başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz kendisine...
Bize Rap'in sokak pisliği değilde bir müzik tarzı olduğunu kanıtlayan bir Rap sanatçısıdır, Sagopa Kajmer'in hayran kitlesinin dinlemekte olduğu albümleriyle namının duyulmasını sağladığı için gayet başarılı bir rap'çidir. Dore Beatz'le ortak çalışmaları sonucu melodik yapıları enfes olan parçalar sunmaktadır sanal aleme ve müzik dünyasına, hissederek yazdığı için lirikalitede gayet başarılıdır.
bence çok iyi konserler yapmıyor ama inşallah yakında hakettiği yere ulaşır diğer rapçilerde bulamadığım farklı bişi var bu adamda .
yeni çıkardığı hercai albümünde külfet isimli şarkısıyla kalitesini ortaya koymuş kişidir.
tanıdığım en mütevazi rapçilerdendir, kendisi ailemin bir ferdinin ev arkadaşıdır ve yakından tanıma fırsatı buldum. övgüyü hak edecek işler yapıyor ancak dile getirilmesinden pek hoşlanmıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=4Qho_4TzLiI

son yaptığı şarkılardandır, dinlemeye doyamıyor insan.
bundan sonra takipçisiyım.
o nasıl ses o nasıl alt yapı la. bayadır uzaklaşmıştım rapten. bu iyi geldi.
Sagopa kajmer' den sonra en iyi rapçidir. Beatlerini hazırlayan Dore'yle beraber muhteşem ikili oldular. Dinlayici kitlesi biraz az, böyle bir yetenek harcanmamalı.
yazdığı bütün şarkılarla beni benden alan rapçidir. Her şarkısı insanın içine oturur.
bir arsız bela değil.
dinlediğim en farklı rapçi. en kalitelilerinden de birisi.
Küstah yağmurlar isimli parçasının klibinde beyaz charlie chaplin t-shirtü ve üzerine ceket giyen adamdır.
her doğum gününde muhteşem parçalar yayınlayan adanalı rapçi. (bkz: (vid #66063))
Değdir Başı Toprağına şarkısı özellikle dinlenmelidir. Yatağınıza uzanın, ışıkları kapatın, gözlerinizi de kapatın. Gerisini Alper Ayyıldız halleder.
Dinlemediğim bir müzik türünü bana dinleten rapçi. Sesim olman lazım parçasıyla başlamış, Endişelerim artıyor artık ve Ayrıştım hücrelerimden parcalarıyla devam etmiş. En sonda Bana bırak ile kendine bağlamıştır.
(bkz: her söz sana benzeyecek)
Sesim olman lazım şarkısıyla an itibariyle vasiflimadam'ın bir yıl boyunca yıpranan psikolojisi ve bozulan sinir sistemini alt üst edip ağlatan rap sanatçısıdır. ** **
http://www.youtube.com/watch?v=FvbmEmd6cHU
hak ettiği yerde asla değil.
popçu olsa 10 sayfa entry girilirdi bu sese.
Dore ile birleşip ortaya muhteşem şarkılar çıkaran genç yetenek.
"Ayrıştım Hücrelerimden" tavsiye ederim dinleyin.
tarzı çok farklı ve dinletiyor. peki kıymeti biliniyor mu? maalesef hayır.
nedense bana geleceğin şanışeri olacak gibi gelen rapçi.
güncel Önemli Başlıklar