bugün

akp'li diye yandaş olduğunu iddia ettikleri soma madencilik patronu alp gürkan'ı tanımıyorum diyen başbakan'ın ilerleyen günlerde alp gürkan'la geçmişe yönelik tanışıklık durumlarının ortaya çıkabilmesi durumudur.

pkk ile görüşüldüğünü iddia eden muhalefet partilerine ve siyasilere, ispatlamayan şerefsizdir. müfteridir demiş ve toplumun alışması gündemin değişmesi sonucunda ortaya çıkan oslo görüşmelerine dair belgeler sonrasında evet biz görüştük mit müsteşarımı ben gönderdim demiştir.

sosyolojik ve psikolojik ortamlara ve gündemlere göre gerçekleşen şeyler ne yazık ki hükümetimiz tarafından genellikle önce reddedilmekte aradan geçen zaman sonrasındaysa özellikle bilgi, belge tarzı şeylerin çıkması durumunda durum kabullenilmek zorunda kalınmaktadır.

77 milyon yurttaşın büyük çoğunluğu alp gürkan'la önceden tanışıyor olacaklarına inanmaktadır. Ve bu durum ortaya çıkarsa kimseyi fazla şaşırtmayacaktır.

olan 301 kişi olduğu iddia edilen (ki 77 milyon yurttaşın büyük çoğunluğu bu rakama da inanmamakta bu sayının çok daha fazla olduğunu düşünmektedir.) maden işçimize olmuştur. hepsinin mekanı cennet, ruhları şad olsun