bugün

(bkz: bir başlığa nasıl şakirtler toplanır)
eğer allah var olsaydı bu kadar kasmazdı. beyinlerimize birer doğal çip tamamdır.
asıl kafayı kullanınca ressam heykeltıraş gibi benzetmelerle allahı kişileştirip ona hakaret eden sizlersiniz. allah kaniatın evrenin tamamını çözemediğimiz sürece bir gizemdir. varlığını yokluğunu hep beraber ölünce göreceğiz. görmediğim şeye inanmayı sevmem. sadece şunu biliyorum bir yüce varlık var. sen allah diyorsun ben hakikat.
edit: hakikat siz sonsuz kere eksileniz de değişmez.
isteyen inanır isteyen inanmaz. Somutla soyutluk arasında ki ince çizgi. bütün durum bu.
allah, insanlar inanmassa yok olacaktır. tüm çabası bu yüzdendir.
baktı bu sığırlar beni bulamayacak ben en iyisi kitap göndereyim. sonra yaa bunları bunlar bozdu dedi. sonra bir kaç kitap daha gönderdi. en sonunda artık bıktım sizden pis kafiler dedi ve en son kitabı gönderi ve artık göndermeyecekmiş.

bu neyin kafasıdır?

tanrı bile eyleniy mi?
Kıçı kırık bir entari girip;
Sürekli oylama yapılmış mı diye ben butonunun ırzına geçiyor veya daha kötüsü nick altı bekliyorsun ama

Olm tüm alemi yaratmış bırakta olsun o kadar dedirten çabadır*
şunu yazmanın yeterli olduğunu düşünen sözde varlık çabası,

--mağarada sesler duydum--
-''göklerin ve yerin hiç yoktan yaratıcısıdır. nasıl o’nun bir çocuğu olabilir? onun bir eşi yoktur. her şeyi o yaratmıştır ve o her şeyi bilendir.'' (6/101)
--mağarada sesler duydum--

meryem nasıl kendiliğinden hamile kalmış, o halde ben gerçeğim bana itaat edin..

ver, bakirelik belgesini ver, meryem in 7/24saat 7gün 365günlük ne yaptığına dair video kayıtlarını ver.
evreni var ettiği iddia edilen bir varlık bu kadar düşebilir mi,
ah ah.

meryem in ne yaptığımı biz nereden bileceğiz, ayrıca kendiliğinden hamile kalması kanıt olarak sunulamaz, bu durum için çok daha mantıklı açıklamaları bulunabilir.