bugün

fenerbahçe yönetiminin acilen yapması gereken iştir..

çünkü alex, zekası ve teknik kapasitesi ile futbol oynayan üstün yetenekli ve örnek futbolcudur..

sadece fenerbahçe taraftarı tarafından değil türkiye'deki birçok futbolsever tarafından takdir edilmektedir..

eğer fenerbahçe'nin ortasahası iyiyse,çok koşuyorsa,pres yapıyorsa ve yardımlaşıyorsa alex coşuyor..

ama yok eğer ortasaha iyi değilse,koşmuyorsa ve pres yapmıyorsa alex de kaybolup gidiyor..

o yüzden alex'den verim alabilmek için fenerbahçe'nin ortasahasını komple ''emre stilinde oynayan çabuk ve dayanıklı oyuncular'' ile donatması gerekir..baroni ile selçuk ile mehmet topuz ile bu iş olmaz..

ve bence alex ile sözleşme bir 5 sene daha uzatılmalı..

çünkü alex koşarak değil beyni ile oynayan bir oyuncu..topa vuruş kabiliyeti üst düzeyde..kornerleri çok iyi kullanıyor..penaltıları gole çeviriyor..serbest vuruşlarda tehlike yaratıyor..

bunlar yaşlanma ile azalacak meziyetler değil..

üstelik çok da iyi bir aile yaşantısına sahip..kendine müthiş bakıyor..5 sene önceki fotoğrafları ile şimdiki fotoğrafları arasında fark yok adamın..

yaşlanma takvimsel olarak gerçekleşmez..organik olarak gerçekleşir ve hücresel bir olaydır..

kendinizi iyi bakar,düzgün beslenir,un-şeker-tuz-sigara-alkol gibi zararlı unsurlardan uzak durursanız ve spor yaparsanız,çok daha uzun süre genç kalırsınız..

alex de bunların hepsi var..

eğer malum medyanın gazına gelip bu adamla sözleşme yenilemezse fenerbahçe,hayatının hatasını yapar..
gereklidir. alex bu...
kesinlikle imzalatılması gereken sözleşmedir.

galatasaraylıyım ve adamın attığı gole hayran kaldım. adam gol atmış. hakkını verelim.

onu da geçelim, hakan baltasının o topa sol ayak dışıyla vurabilme ihtimalini sevdim lan ben. balta hakan topa sol ayak dışıyla vurarak öyle kendi klasının ötesinde bir gol attı ya, takdir ettim şerefsizim. hakan'a da 5 yıllık sözleşme şart.