bugün

yine mi çaylaksın sen ya bebeyim dediğim yazardır. nerdesin lan sen?
ara ara entrylerini okuyup esinlendiğim çılgın yazar. güzel yazıyor kerata iyi ayar veriyor.

(bkz: lanet olsun dostum bir numarasın)
kendisini tam tavlıyordum, alarm çaldı.
şş bana bak biraz çeneni tutta çaylak olup üzme beni :( yarın gönlünü alayım ben senin olmayacak böyle *
cevap ver bana börekler açayım sana şeklinde çemkirdiğim yazar.
ab-ı hayatım, votka redbullum, akıl sağlığım, ruhsal gücüm. hayranınım bilesin.
sana burdan o sarı kıvırcık kaleci saçları ile bizi bizden alan ilhan irem şarkısı ile sesleniyorum.
gir kanima
hani bekarlik sultanlik derdin
yetti canima
yasarim ben senle gir kanima.
her ünlü olmaya çalışan yazarın nickaltında ot gibi biten yazar. sanırım yer edinmeye çalışıyor.
(bkz: genel hafıza kaybı)
misafir olup gelsem sana börekler açarmısın bana?
nikinin okunması bile zaman kaybı olan yazarımsı.
birkaç keredir, "aferin vermiş ayarı" , "helal aynı ben de böyle düşünüyorum" dediğim entrylerin sahibi olan yazar. artık bunun bir rastlantı olmaktan çıktığını, bir istatistiğe dönüştüğünü farkettim. yazdığı her entry'nin altına "kefil imza swangel" yazılabilir.

edit: şimdi daha da emin oldum senle aynı olduğumuza. bu sana övgü niteliğinde yazdığım nick altı entry'm bu kadar eksi alıyorsa, evet evet, doğru düşünmüşüm. ne zaman biri benle de ilgili iyi entry yazsa feci eksi alıyor çünkü.
sevginin bana bir bok kazandıramayacağı gerçeğini çözmüş olan, güzel tespit adamı yazar. **
kendisinden fena satış yediğim yazar.
(bkz: su unutur adli vaka unutmaz)
yalanası, yutulası yazar. şeker gibi lan. *
ruh ikizim. v'ler f diye söylemeye de başlarsam tam süper olacak.
bu aralar kendini kandırılmış ve üzgün hisseden yazar. ha bir de aşık. kime kimeeee?!!! siktir edin.
telefon numarasını vermediği birine niye aramıyosun diyerekten hesap sorabilen uçmuş yazar.
deli doludur ama iyi yazardır. can yazarlardandır.
not:sinirlendirmeyi fena çarpar. kafa dengi olduklarının hal hatırını soran vefalı arkadaştır.
alay,tugay,tümen gibi terimlere zaafı olan yazar hoş gelmiş.
the north shield pub seven yazar.
aman canım ne varmış ki north shield de. bence bir numara yok. hehe.
ha bir de galiba gurme kendileri. ama şu sonradan gurmelerden değil. *
istatistiklerin sürekli bir yerlerinde olan yazardır.

yazarın kişisel notu : olm git bi uyu ya, bi dolaş, bi bişeyler yap. Bırak azcık bizde takılalım *
Dünün en beğenilen entrylerine üç entryle girerek hak ettiği dereceyi alan kıymetli yazar.
bir kaç kişinin canını fena yakacak yazar. öyle bir yakacak ki, 90876 sene acısı unutulmayacak.!
ben yeni düştüm, tanımıyorum, entry sinide hiç görmedim. Eeee niye yazıyon lan ozaman ? Ne bileyim farklı bişii sandım, ama fiil değil direk nikmiş ne bileyim.
güncel Önemli Başlıklar