bugün

görenin de görülenin de; iki kişiden hiçbirinin birbirinden farkı düşünmeyeceğidir.
(bkz: akşam yatılan fahişeyi gündüz dolmuşçuyla görmek)
hele bir de yan yana en arkada oturmak zorunda kaldıysanız kendisi ile işte o zaman hepten yandınız.

şoför:arkadan vermeyen kalmasın!...
fahişe:ben yanımdakine dün gece verdim.daha vermem vala.
adam:şu teyibin sesini açsana biraz müzik dinleyelim.açsana!..nolur aç lan!..
(bkz: öyle küçük ki dünya)
"demek ki o kadar da fazla kazanmıyormuş" diye düşündürür. şahsi arabası olmadığına göre...
akşamiçin yeni randovu alınır.
+müsait bir yerde inecek var...
-dün müsait bir yere binecek var, bugün inecek var..çok hoşsun tatlım...kikiki
+kaptan müsait olmadan ineyim...
+ bak bunlar hep ücrete tabi.
- öhöm nasıl!.
+ fortlama ulan, eve iş götürmüyorum ben. *
tanımıyormuş numarası yaparak pas geçmek en iyisi.
aşağılamaya, kaçmaya gerek olmayan eylemdir.
çoğu kadının isteyerek değil de, hayatlarını sürdürmek için bu yola girdiğini düşünürsek yapılan kayma, oturma muhabbetleri aptal ve bencilcedir.
akşam yatılan fahişenin bitmiş akbili varmış. kalkıp fahişe ile birlikte olan kişi bozuk para karşılığında ona akbil basmış. *
k: hamile kaldım
a: ne kimden nasıl yoksa benden mi ühühfgf
k: minibüs boşaldın ondan hhahaha şaka kuzum korkma.
bi de dolmuşta "arabada beş evde on beş çalıyorsa" tam olur.
- abla bi kişi uzatsana

+ abla mı akşam öyle dmiyordun yaramaz.. dünya küçük dimi ihihih

- dünya küçük ama akşam ki banknot gayet büyüktü insan taksiye biner.

+ burda potansiyel fazla güzelim.
buradan piyasaların iyi olmadığını anlamalıyız sanırım. yoksa para vardı da o mu taksiye binmedi?

(bkz: petrol vardı da biz mi içtik)
ya gündüz dolmuşta gördüğünüz fahişeyle akşam yatakta karşılaşmak? bu daha ilginç olsa gerek. * *
dolmuşta özel muamele istenmemesi ya da kucağa almaya çalışılmaması gereken kadındır.
ucuz kadınlarla birlikte olduğunuzun kanıtıdır.
"fahişe de bizi görecek mi?" *
o fahisede bir kadindir.
o fahise bir insandir.
once bunu hatirlamak gerek.
dolmuş herkesin malıdır dediğim başlık. orospuda biner, çocuğuda. gerçek olan buna herkesin hakkı olduğudur.
ben hergün dolmuş kullanan bir sürü kansız piç görüyorum, onlar daha mı çok hakediyorlar.
aq anlamıyorum, hayır fahişelere para verdiğim felanda yok ama hem sömür altında ez, cebindeki parayı 15 dakikalık zevkin için karşındakine bir an düşünmeden ver sonra bunlar fahişe yap. ulan o kadının o mesleği yapma nedeni sensin. üstüne çıkıcam diye bir dünya para veriyordun otobüste yanında beleşe oturunca mı zoruna gitti.
fahişelerin de genellikle toplumda kurban konumda olduğunun ve balla kaymakla beslenerek yaşamadıklarının anlaşıldığı andır.
hanım ablayla aynı yolun yolcusu olduğunuz anlamına gelir. * * *
Zordur olsa olsa birine benzetmektir. Ha kesin oysa sağlığını sıhhatini sorun boşa hastalık kaptım mı diye test olmayın.
"selamın aleyküm bacım" demeden geçmemek lazım.