bugün

Akıllı Telefon Fotoğrafçılığında 3 Adım Öne

Akıllı telefonlar ve güncel uygulamalar (Instagram, Snapchat vb…) ile fotoğrafçılık artık herkesin ucundan anladığı bir alan haline geldi. Tabii ki burada bir profesyonel bakış açısından söz edemesekte, kullanıcıların çoğunluğu; daha güzel, yüksek çözünürlüğe sahip, ya da daha geniş açılı fotoğraf çekmek istiyor.

Tam da bu noktada devreye giren iki ihtimal var;

1- Kaliteli bir fotoğraf makinesi almak (ki eğer profesyonel olarak yapmayı düşünmüyorsanız biraz pahalı)

2- Akıllı telefonlar için üretilen klips lensler.

Her akıllı telefona uyumlu olan ve bir makineye nazaran çok daha uygun bir ücretle sahip olabileceğiniz bu klips lensler sayesinde instagram, snapchat hatta yetenekliyseniz 500px te fenomen olmanız hiç te zor değil.

internette bir çok çeşidini bulabileceğiniz bu lenslerden benim gözüme çarpan “Blackeye” markasının ürettikleri oldu. Finlandiya’ da 3 fotoğraf sevdalısı sporcu gencin yarattığı bu marka herkes için basit, ulaşılabilir ve kaliteli akıllı telefon aksesuarını üretmeyi hedefliyor.

Bu lensler 5 farklı modelde satışa sunuluyor. (Tele 3X, Wide Angle, Fisheye, Full Frame ve Macro 20X) Dünyanın her yerine siparişleri bulunmaktadır.

Detaylar Aşağıdaki Linkte

http://creativebar.net/ne...grafciliginda-3-adim-one/