bugün

akp seçmeni sayesinde reyting rekortmeni olan tv dizisi akasya durağı'nın yaz tatiline çıkmıyor olmasının ülkenin büyük kesiminde yarattığı mutluluğun sözcüklere dökülmüş hali...

ne de olsa memlekette demokrasi var, isteyen istediği diziyi seyreder.
akp ye oy verenlerin bu yazar fena halde yaralıdığını bize gösteren durum.

behzat ç. dizisinin reytingde geri kalmasına içerliyen postalcının hazımsızlığı.
(bkz: kendimi intihar ederim)
(bkz: uzay çağında tv izleyen chp liler)
alakaya maydonozdur. akasya durağıyla akp nin bağlantısı nedir ? sarı taksi ve sarı ampul mü ?
(bkz: durmak yok yola devam)
kafayı televizyonla bozmuş ergen sanrısı. ailelerin çocuklarının tv karşısında geçirdiği vakit noktasında çok dikkatli olması gerektiğini bir kez daha vurgulamak gerekiyor. bakınız efendim bir gözleri tv de ellerinde klavyeler yazıyorlar, uyduruyorlar. benimde olsa bende izlesem bende yazsam diyor bir başkası. şimdi bu oğlan ne demiş ben şahsen anlamadım. erman toroğlu olma ihtimali de var yazarımızın. sözlük garip şey neler neler yazıyorlar, şaşırmayı unuttum sayelerinde.
kesin akp icraatıdır.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
(bkz: akp seçmenine müjde akasya durağı final olmuyor)
kendini bilmez ve henüz aklı kemale ermemiş bir takım yazar müsvettelerinin, sözlükte yazma hakkı bulması ile açmış olduğu karalama amaçlı kötü niyetli başlıklardan bir tanesi.

karşı görüşe saygısı hiçbir şekilde bulunmayan bu partinin yandaşları, bu ve bu gibi davranışlardan vazgeçmediği sürece, ülke istediği demokratik ortama kavuşamayacak, ve bu çekişme dış mihrakların avuç kaşımaları eşliğinde böyle sürüüüp gidecektir.

haydi, şimdi git yaz okulu finallerine çalış bebeğim.
zeki alasya'nın sevenleri için verilmiş müjdedir.

zeki alasya da mı akp seçmeni? amk.
beyin bedava
ergenlerin seçimde oy kullanamadığını bilmeyen ergen söylemidir.

seçimlerde oy kullanma yaşı 18 ergen.