bugün

sinirden beni deliye döndermiş durumdur.

bahsettigim şey x sitede 5 akpli varken bin tane karşıt görüşlü olması degil zira o rejimin sonucu, egitim sisteminin sonucu şimdi mümkün degil ama bi 30-40 seneye dengelenecek gibi zira caps sitelerindeki anketlerde başa baş çıkıyor akp ve digerleri ilginç bir şekilde.

neyse konumuz bu degil eve geldim bir youtube açayım dedim ben şok en üstte önerilen 10dan fazla videonun yarısı " akp'ye oy vermede nere verirsen ver " cinsinden. öyle ki öneriler hedesi izlenilen şeylerin bir sonucu olarak ilgili site tarafından kişiye önerilirkern(örnegin sürekli müslüm gürses dinlediginizde onunla ilgili videoların önerilmesi gibi ) hiç alakam olmadıgı kanallar örnegin news tube, by x (paso portakal videosu yükler) önerilen olarak sunuluyor.

durum diger ortamlarda daha facia şekilde.

yahu tamam burdan bize oy az geliyor olabilir de kontrol edilemiyor mu bu kanallar nedir bu rezillik yav.

yok mu buraya yatırım yapacak biri çok zor degil parasını verdiginde en baba sanal platform yöneticisi köpegin olur.
çok güldüğüm başlık, çünkü akp sanal alemde milyon dolarlar harcayarak sistemleri yavaşlatma, aldatma , sık boğaz etme , kontrol etme gibi teknik konuların peşinde! perde arkasında neler var neler, öte yandan seçmenin zaten bu konuda yetersiz oluşu teknolojiyi kullanmasından belli, belliki isyan eden yazarlar olmuş.

efendiler vekil & bakan ,belediye başkanı daha fake hesabını yönetemiyor. siz ülke emanet ediyorsunuz.