bugün

bunun sonucun çok kötü senaryolar derlenip ortaya çıkarılmakta ancak, erken seçim sonrası akp iktidar olmazsa bu sefer kesinlikle koalisyon yapmak zorunda kalacak.öyle ülke kıyamete sürükleniyor durumları palavra.
o kadar mal varken geceklesmeyecek durumdur. aziz nesin dogru soylemis diyince kiziyorlar. kendimi de katiyorum. halk olarak salagiz amk.
kaçınılmaz olandır.
koyun bi millet olmasak , butun ak-itler dahil , ayakkabi kutularinda para saklayanlar dahil , para hep double yollara gitti diyenler dahil, butun nemur kadrolarini kendi adamlariyla dolduranlar dahil , benim vergimle 35,senedir suren ama hala bir netice alinamayanlar dahil , tv lerin karşisinda secimlerden once o irktan bu türevden halkin gozlerini " cozum olacak " gibi palavralarla sürdürenler dahil hepsinin anasini belliceZ de işte harbiden salak, koyun , bana dokunmaayan yılan bin yaşasın mantiginda olduğumuz için , erken secimden sonra tkrar tek baslarina iktidar olsalar bile hala icimizde olacak yavsaklar.
geçen seçimin sonuçlarını en doğru tahmin eden araştırma şirketi olan metropoll'ün sahibi özen sancar'ın kaçınılmaz olarak gördüğüdür:

http://sosyal.hurriyet.co...n-cikan-uc-sonuc_29904898
Öyle bir şey olursa ülkeyi çok kötü bir senaryo bekliyor.