bugün

yıllardan beri pek çoğuna şahit olduğumuz meraktır.

eş olmak değil, metres olmak, emine erdoğan'a kuma olmak istiyorlar anlamsız bir şekilde.

kimisi kocasını bırakıp gitmek istiyor, kimisi yuvasını yıkıp gelmek istiyor. ama hepsinin ortak noktaları, 2. yahut 3. kadın olmayı, hatta basit bir cariye olmayı kabullenebiliyorlar.

işte onlardan bazıları;
tayyip erdoğan emretsin 12 yıllık yuvamı yıkarım;
(img:#1023959)

başbakan istesin kocamı bile boşarım diyen kadın;
görsel
`
Başkanım istesin kocama sunmadıklarımı sunarım`;
görsel
görsel

tabi bir de alagavatlar da var, onları da unutmamak lazım;
görsel

yönettiği hanımlar erdoğan'a helaldir;
görsel

gey olmaya razı olanlar da;
görsel
görsel

erdoğan'a aşık olanları da unutmadık;
görsel
görsel

onu yalamak isteyenleri de;
görsel

allah bu millete akıl fikir versin.
amin...
En hafif tabirle Salaklıktır. Allah tan sadece haberlerde okuyorum. Marjinal bir gruptur.
Bu arada bir twitter hesabı açıp saçmalamak, trollemek ne kadar kolay biliyoruz. Görselleri çoğu fake olduğuna eminim.
Guzel guzel saçma resimlere fotoğraflara bakarken bi anda ne göreyim. Mhp li olup akp yi destekleyen protest sanayici abimiz bu entryi girmesin. Valla bu daha şaşırtıcı benim için.

Kadinlarin ve erkeklerin rte ye olan cinsi meraklaridir.
Paralelciler yine iş başında. Sağdan soldan buldukları kıytırık troll bilgilerle ekonomihiyi istihrarı bozmaya çalışıyor.

Benim çocuhum çoluhum var kusura bahmayın.
Kusacağım yeter.
Peygamber için söylenenlerin aynısını da buna söylüyorlar işte bunlar hiç değişmedi!
Biz boşa uğraşıyoruz ne halleri varsa görsünler lanet olsun bunlara.
"80 milyonu kucağa almış birisi beni tek başıma nasıl kucaklar var ya" diye düşünüyorlardır. bu açıdan bakınca gayet mantıklı bakış açısı. kız olsam bende verirdim. gönlümü tabi.*
tribünlere oynayan birinin artı kasmasından hallicedir.
önüne yatmak gibi olmayan meraktır.
kadınlar güce taparlar. onları kamçılıyor, bu kölelik anlayışı nerden geliyor bilmiyorum, herhalde baba otoritesinde büyüyen kapalı toplumlarda görülüyor bu.

rte de cumhurbaşkanı ve dikta, dikta ve sert yanı cazip geliyor olabilir. saygı duyarım ama akp liyse maldır.