bugün

seri bir şekilde yuhalama gerçekleşmiş.. ben de diyorum neden bir yuhalanma fobisi var bu akapelilerin diye.. beşiktaş stadı hikayesi falan.. hımm..
(bkz: bakanını uluslar arası platformda yuhalayan ülke)
akpye oy verenler onursuz oldu o zaman.
Spor ile alakası olmayan, organizasyonun başından sonuna kadar hiçbir ilgisi ve katkısı olmayan Bakanların şov amaçlı oraya çıkmaları ne kadar saçma ve mantıksızsa, dünyanın izlediği bir organizasyonun finalinde yapılan yuhlamanın bir o kadar yanlış olduğunu düşünüyorum.
Belirttiğiniz kitle eli öpülesi bir kitle değildir, Türkiye'de beyaz türk tabiriyle ifade edilen, fakir halk zerre sikinde olmayan, benim cebim para görsün de ne olursa olsun diyen işin kaymağını yiyen kesimdir, kendiniz ile aynı yere koymayın bu kitleyi.
Kimse kusura bakmasın, orası protesto yeri değildir arkadaş, 80 tane millet televizyondan izlerken, bu organizasyonun başarısı ile benim ülkeme daha büyük organizasyonlar gelecekse sikerim protestonuzu afedersiniz.
bu ülke için hala umutların tükenmediğini gösteren onurlu halktır.

helaldir...
oyhhhş.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
türk telekomda "ayıp,nankörlük,oldu mu böyle" diye nedenleri incelenmeden bok atılan ciddi sayıdaki vatandaşı da içinde barındırır.
türk telekom arena'nın açılışında, a.k partisinin lideri olan malûm şahısı yerin dibine sokup çıkaran ve açıkça ve korkusuzca tepkisini gösteren galatasaray taraftarı, bu onurlu halkın bir parçasıdır.
wimbledon tenis turnuvasına biletsiz sırf show uğruna giden bir ingiliz ulaştırma bakanı görmedim duymadım. bir bizdedir siyasetçinin alakasız yerlerde görünüp propaganda yapmaya kalkması.
ateş olsa cürmü kadar yer yakacak olan güruhtur. türk halkı değildir, elitist-marjinal cehapeli teyze sürüsüdür. değil yuhlamak, götünüzü de yırtsanız akp bu ülkenin başında daha uzun yıllar kalacaktır.
artık 29 ekim cumhuriyet bayramımızı dahi kutlama hakkımızı elimizden almaya çalışan, bölücülerle kemalistleri bir tutan, dağdan inen teröriste davul zurna çaldıran ama ata'sının huzuruna çıkmak isteyen halkına biber gazıyla cevap veren şerefsiz akp hükümetine karşı, artık neredeyse bir avuç kalmış, şerefli ve hala cesaretini koruyabilmiş türk halkıdır.
götlerine tekmeyi vurana kadar şiddeti devam etmelidir.
yemin ederim mutluluktan, umuttan ve her türlü güzel duygudan dolayı gözlerim yaşardı. bütün konuşma boyunca eurosport live hd kanalında bütün dünyaya rezil oldular ahahahahaha mükemmel lan!
helal olsundur. akp'lilerin şovmen ruhlarını bu sefer bir nebze olsun indirmişlerdir.
spora politika karıştıranlara iyi olmuştur. alakasız her yerde reklam yapmak için bulunuyorlar. dünyanın hiçbir yerinde prosedür emretmedikçe spor ve ya sanat türü etkinliklere politikacılar dahil olmaz. yoksa olay akp'li yuhalama, chp'li yuhalama değil... bakanlar yanlış zamanda yanlış yerdeydi. zaten niyetleri de yanlış... ali ağaoğlu kafa "biz yaptık" deme derdinde hepsi. yapacan tabi, niye seçildin!
gerçek halktır.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)

akıllara bunu getiriyor video. ağzınıza sağlık.

didit: burada ''protesto o ortamda yapılır mı yeaa!!1213!!!'' yapmak saçmalıktır.

edit: tanım.
yeri ve zamanı tartışılabilir ama sonuna kadar haklılar...
siyasetin nerede yapılıp nerede yapılmayacağını bilmeyen, tek bildikleri bok orada burada ne mal olduklarını ne gururuysa, belli etmek olan aşağlık embesil sürüsüdür.

o koyun dedikleri beyni uyuşmuş çoğunluk bile şu saygısızlığı yapmazdı, çok iyi çok güzel oldu şimdi değil mi? aferin sikin birbirinizi çok güzel.
Bir ton kömüre, makarnaya seslerinin kesildiği, ağızlarına sıçsa yinede akepe diyen, olaylara at gözlüğüyle bakan türk halkı.
onur kelimesine bakınız vermeye hala ihtiyacımız olmadığını göstermiş halktır. çünkü onlar dün göstermiştir.
her ne kadar alışılmışın dışında bir final seramonisi ritüeline imza atmış olsalarda ıslıklayan yuhalayan değerli

tenissever yurttaşlarımızdan allah razı olsun.

hele o binali denen adamın kortu terkettiğini gördüğümde içimin yağları nasıl eridi bilemezsiniz.

yeter artık bu vatanın sırtına kambur olduğunuz bırakın gidin sizin ne kadar rezil bir şekilde ülke yönettiğiniz cahil halk

tarafından anlaşılamasada biraz araştıran bu işlere kafa yoran bir takım kişiler tarafından anlaşıldı ki bugün bu olay

yaşandı.

insanları ihracat rakamlarıyla enflasyon dümenleriyle kandırmanın son bulacağı , fakir fukaranın cebinden elinizi çekeceğinizin günleri de

gelecek inşaallah.

allah türkiye'yi baki kılsın..oh be
barzani' ile gurur duyan makarnacıların zoruna gitmiş, orgazmlardan orgazm beğendirmiş halktır, öyle üç köfte beş kuruş şak şak şak olmadığını göstermiştir.
ne de güzel bir halktır. vatanını seven, ülkesinin tarihiyle gurur duyan, tarihine söven insanları dünyanın en büyük spor kanalı önünde rezil eden onurlu türk halkıdır. orayı o makarna verip oy aldığın, tecavüz edilen kadınların haklarını savunacağana baklava tarifi verdiğin cahil topluluk stadı mı sandın ey bakanım. tenis olimpiyatlarının yapıldığı yer orası. ülkesini tanıyıp da seven insanlar var orada. böyle suratlarınız değişir işte. tarafsız yabancı spikerler bile güler o halinize. al sana 29 ekim al sana bayram.
spor bakanı ve belediye başkanı dışında bunlar ne alaka lan diyen halktır. belki de aileden sorumlu bakanın tecavüzcülerin salınmasına tepki gösterememesine de bir tepki olabilir. sonuç olarak halktaki bu tepkisizliğin sonunu getiren gelecek hakkında umut ettiren halktır. rahatlamış bir halktır. artık kanunların daha dikkatli uygulanacağını umar fakat yanıldığını anlaması uzun sürmeyecektir.
bunun adı militarizmdir.