bugün

Su götürmeyendir , amına koyayım sayın okurlar ben çevremde geliri yüksek tek bir akp seçmeni göremedim. Kendi imkânlarım gayet iyi düzeyde , cevremdekilerde aynı şekilde ki akp yandaşı şahışlar barındırmıyorum soyal hayatımda bir süreden beri. Ama nerede sümsük bir baltaya sap olamamış tipler varsa sorgulama yetisinden yoksun takım taraftarlığı yapar gibi yandaşlık yapıyorlar çok sevdikleri rte kendilerini sikiyor haberi yok , e amın evladı ; ben tatilimi yapıyorum geziyorum tozuyorum çok şükür. Sen bu kafayla geçinmek için iki kuruşun hesabını yapmaya devam et , çünkü layık olduğun bu.

Edit : kıyamam lan, rte fanı yazarların kalbi kırılmış.

Edit 2 : Bir çok yazar götünden anlamış , milyonlarca fakirini kast almışken belirli zengin kesimi hedef alıyor ibneler
chp'liyim ama para bende diyen yazar serzenişi. yazık...
(bkz: genellemenin içine etmek)
babadan zengin olup sanki bi bok basarmısta zengın olmus gibi fakirleri bir sey basaramayan fakirliklerinin kendi suclarıymıs gibi goren dallamaları anlamamızı saglayan baslıktır.
Katılmadığım önerme. Gelir ve eğitim düzeyi ile çıkarım yapılamaz. Çünkü bu iktidardan ekmeğini pastaya dönüştüren bir yığın da var. Çıkar peşinden koşmak diyorum Geliri yüksek kesim için. Diğer kesimin de cahilliği. Ama babam dahil bir tane akıllı adam olduğunu düşünmüyorum bu kesimde.
beyin fakiridir.
(bkz: 3 Köprüye sevinen Malatyalı)
%50 doğru önermedir. (%50 diyorum bak inceyi kaçırmayın hehe) akepeliler ya aşırı fakir ya da aşırı zengin oluyor lan. Aşırı zengini daha fazla rant için aşırı fakiri de araştırmak ve okumaktan yoksun olduğu için.
Doğrudur. Az önce şahine doluşmuş 10 kişi, tayyip bayrakları ve türk bayrağı eşliğinde tur atıyordu.
güncel Önemli Başlıklar