bugün

evet efendim...

2002 yılında yüce allah tarafından ülkemizin başına sarılarak 'ulan amma da iyi yaptım ha türklerin başına hakettikleri karizmatik lideri yolladım' diyerek övünerek eserine baktıkça dua alan, yüce başbakan ulu önder recep tayyip erdoğan'ın partisine ölülerin bile oy verdiği gerçeğidir.

ulan kimse de demiyor ki ulan bak allah'ın işini görüyor musun adamlara o kadar piyes çektiler, uğraştılar, iftira ettiler ama yüce allah hepsine cezasını verdi. evliyalar bile kalkıp mezarında ters döndü de ak parti'ye oyunu verdi. hee neymiş efendim sahtekarlık yapıyormuşuz. ulan esas sahtekar sizsiniz neyse ağzımı bozmucam gece vakti. bunu görmeyecek kadar körsünüz işte. bakan gözleriniz kör olmuş şener şen gibi dolaşıyorsunuz ortada işinize geldiği gibi.
bir de olaylara ak gözlüğü ile bakın. bakmayı hiç denediniz mi yoooook. yok ölülere oy kullandırdılar zart zurt yalama ağızları yapıyorlar. ulan haşa allah'ın işi o evliyalar gelip yardım etti. ben çok gördüm garibanlık dönemlerimizde kapıda bi deste para geldi bize.

bakın görün ölüler bile mezarından kalkıp bize yardım ediyor, oyunu bize veriyor. benim kadıköy'de mahmut babam bile geçen seçimde ikbaliye'de oy kullanıyordu haşa huzurda görmediysem anamı yedi uyurlar s.ksin. üstünde de gölge vardı bir tane onu takip eden. haşa huzurda kırklara karışmış adam bile oyunu kullanıyor da bizdeki ateistler dine imana neden gelmiyor onu anlamadım. çıkmışlar gezi parkına, ellerinde alkoller, dillerinde izmir marşı şebnem ferah coverı, ellerinde esrar a.ına koyiyim. ulan camiye giriyorlar ayakkabıyla. ananız babanız sizi terbiye etmedi mi? terbiyesiz ahlaksızlar.

işiniz gücünüz riv riv riv..