bugün

malum şahıslara sağlam bir ayar verilmiştir. zoruna gidenin boşluğuna gitsin.
bilumum vatan düşmanı hainleri havlatmış video.
malum abimizin sakallı ve işid militan gibi gözükmesi haklı olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. en azından benimle paralel düşüncelere sahip.
Geçen bir videosunda bir adamla konuşuyordu adam iftira diyemiyor bayagi o kelimeyi çıkaramıyor kullanamiyor. iftira lan iftira. Her gün kullanılan bir kelime adam cumle içinde kullanamiyor.
idam gelsin amq. tamam gelsin. bu herifi idam edip, yasayı geri çekin. ok.
doğru söyleyen bir insan barındıran video. ama buradakiler tipine takılmış. adam doğru söylüyor ama pkk avrupa'nın herhangi bir ülkesinde 1 asker öldürse kökünü kuruturlar, hiç acımazlar ne kadar sempatizan var sınırdışı ederler.

ama aynı avrupa bize gelince aynı refleksi göstermemizi istemiyor,siz yapmayın sizin ki insan haklarına uymaz diyorlar. bizde onların tribine göre şekil alıyoruz, sonuç 10 binlerce şehit.
çıldırtmaya değil kışkırtmaya yöneleliktir. sonra insanlar ölünce neden öldü demeyin?
her şey tiyatro iken kalkıpta birilerini katil bellemek sanatı terörizmle suçlamaktır.
öncelikle kendinize bi başka yerden bakın; sonralıkla ahsen tv ye.
gerici diye hak vermemek gericiliktir. aferin adamlara güzel konusmuslar

katile idam adalettir.
Ben video da yanlış birşey görmedim. Sevgili abimiz konuşurken çok içten. Onun, kendi inancı ve ideolojisi çerçevesinde bu vatanın ve vatan evlatlarının iyiliğini düşündüğüne inanıyorum.

Abinin bu içtenliği, ülkenin ve vatandaşların iyiliğini düşünmeyenleri rahatsız ediyor haliyle.

Yılandan dost olmaz derken şu video yu izleyenlere de ince Bi ayar vermiş. Bırakın 'yobaz' sarıklı cami önünde ahsen tv sakallı islamcı havalarını. Komünist de olsa ateist de olsa kendisi dışında aynı ülke içinde yaşadığı kendisiyle aynı kaderi paylaşan insanları düşünen insan iyi insandır. Sarıklı değil de kısa şortlu olsaydı hepiniz takdir mi edecektiniz yani.

ilgili video ismine layık şekilde gerekli mesajları iletmiştir. Islamdan dinden ırk bilincinden inanç hakikatinden korkanlar da ad hominen lerini kendilerine saklayarak buradan uzaklaşsınlar. Zira yobaz kavramı cuk oturuyor sizlere.