bugün

(bkz: ajdar karizması)
(bkz: yıldız tilbe seksapeli)

son olarak

(bkz: bihter donu geldi)
yok denecek kadar azdır.
ne yazık ki.
6 dil bildiği için hangi dili konuşacağını karıştırıyor olabilir. * keşke 6 dil bilen başbakan yerine rte'nin de dediği gibi dil bilmeyen bir hatip alsaydı iplerinin altına.
taklit yeteneğinin zayıf olmasından dolayı etkileyici olmayan zayıf bir hitabet yeteneğidir. birini taklit etme çabası içine gireceğine kendi gibi konuşsa daha iyi olur kendisi için, fazla zorlamasın olmuyor yapamıyor.
var mıdır? var ise görenlerin değil beni ve sözlüğü, tüm dünyayı haberdar etmesi gerekir.
Erdoğan halkın diliyle konuşuyordu.davutoğlu ise akademik dil ile konuşuyor terk fark bu.
" fatih terim dil okulu " mezunu olduğundan aliyülaladır.
Recep tayyip erdoğandan sonra geldiği için kötü hisettirmiş olabilir ancak türk siyaseti standartlarının üstündedir.
bugün bi arkadaş anlattı, çok hoşuma gitti. bi laz fıkrası anlattı. laz hep diyomuş ki çevresine, “ben bak hastayım, ben hastayım, ben hastayım” diyomuş, kimse dinlemiyomuş kendisini. “ben hastayım, ben ölücem, bana bakın” filan…
sonra demiş, “ben ölürsem mezar taşıma böyle yazın” demiş. mezar taşına yazmışlar: demiş ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız, bak nooldu şimdi?
heheh. ha?
2x: yani, bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş. ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız nooldu şimdi? gördünüz mü?
Tayyibin yanında solda sıfır kalır.
"cehape zihniyeti" diye başlayan cümlelerle daha çok anlaşılıyor. hemen televizyonu kapatıyorum ki büyü bozulmasın.
izlediği sıfır sorun politikası gibidir.
rte'nin dublaj yapması gereken yetenektir.
selam olsun demese aslında iyi.
Abartılı ve sahtedir. Abisine özendiği için bağırmaya zorlar kendisini.
Deney aşamasındadır. Birkac yıla rte seviyesine gelecektir.
Attan inip eşeğe binmek misali.
adam akademisyen hacı abi ne bekliyorsunuz!? tayyip erdoğan dan sonra kim çıksa aynısı olurdu. binali yıldırım söylentileri vardı başbakan olacak diye. gene iyi yani.
erdoğan'ın hitabeti yanında zayıf olandır.
Ütopyadan ibarettir.
hitabeti yok ama iyi gülüyor keranacı.
Bağırmaktan ibarettir. Hangi mitingine rastlasam çılgınlar gibi bağırıyor mübarek. Bir de kalabalığa doğru "onlar konuşuuuur" deyip akabinde "ak parti yapar" dedirtmesi yok mu.. ilahi küçük enişte.
bağırmaya başladığından beri dinleyemediğim hitabet şekli, halbuki sen akademisyensin, ilk zamanlar ne güzel efendi efendi anlatıyordun. Ne oldu da bağırmaya başladın? Heralde Trdeki siyasi gelenek ve birkaç danışman ya da erdoğan'ın da etkisi ile bağırıp çağırmaya başlamış. yazık olmuştur. ülkede sesi gür çıkan haklıdırdan yola çıkılarak yapılan hatalı genellemenin bir ürünü olsa gerek.
internette aratınca google "did you mean emanet?" diye sormaktadır.
çok düşüktür.