bugün

net söylüyorum oyunda en tiksindiğim, çekindiğim birimdir. dualar ederek ortalığa fitne tohumları eker, askerlerimi dinden imandan çıkarır. düşman ordusunda vololo yapan bir papaz gördüğümde ilk onu öldürürüm.
ellerinde dini kitap yerine risale-i nur taşıyan fedoculardır.
asker döndürme olayı çok nadir kullanır. çünkü çekene kadar ölebilir. en çok kullanıldığı alan ki en önemlisi sarı altın kesesine benzeyen şeyi almak. çünkü o size her oyun süresinde bir altın kazandırır. ekonominiz için çok önemlidir. ikinci önemli alanı ise savaş sırasında askerlerin arkasına yerleştirirsiniz. savaşıp geri dönen ya da o sıra savaşan askerlerinizin canını fulllarsınız.
Ne kadar nefret edilse de savaşta götürüldüğünde çok etkili olan papazlardır. Düşmanın işçilerini ve askerlerini çalmak etkili olabiliyor.
Şerefsiz papazdır.
işçimi çalıp kendi mekanıma kale yapılmasına sebebiyet veren papaz ve ibne player.
Orospu çocuğu bunlar. Basıyodum bunları alıyodum karşıdan dükkanı, askeri hahahah.
papazların asker ya da işçi çalması oyun stratejisi olarak çok önem taşımasa da siz değerli yazar arkadaşlarının en sevdiği özellik olarak gözüküyor. yalnız bir papazı üretmek çok masraflıdır. bir paladin atlısını çevirmek için onu öldürme riskine gerek yok. eğer illa bu özelliğinizi kullanacaksanız oyundaki en kıymetli ve yavaş olan filleri seçin. tabi bunu bir tane papazla değil 4 -5 papazla yapın. şahsen ben fil çevirme dışında asla o riske girmem. denemem de. tecrübeyle sınanmıştır.
Yobaz orospu çocudurlar.
Papazları bilmem ama empires 2 çok mükemmel bir oyundu , çocukken deliler gibi oynardım ...