bugün

"3 ay hala dolmadi mi?" yazari. gel artik.
(bkz: #1164548) nolu yazısıyla gönülden tebrik ettiğim yazardır.
beyin sinapnlari islemeyen adamdir.
sen benim halıma bilumum çeşit likit şeyi dök, ondan sonra upuzun film listesi yolla. gelirken getirecekmişim, bak bak bak!

yok ya!
(bkz: kimim ben)

(bkz: kimsin sen)
"acı çeken yanlarını yok etmeden, acıyla baş etmeyi öğrenmelisin"
nicole kidman'a 5 saniyeden uzun süre bakmış olabilir.
- adın ne evladım senin?

- bilmem hatırlayamadım şimdi.

- unuttun yani, salak mısın güzel yavrum sen?

- BÜYÜK iHTiMALLE...

- MADEM adını unuttun kendin niye geldin serseri, zirzop veled-i zina seni. çıkışarıı!!!..
genelde cem yılmaz ın gösterilerinde karşılaştığımız arkadaştır.
klasik şahan karakteri olabilecek bir beşer ismi.
Günlerce ortalıkta görünmeyen, gelen bir mesajla, ağır bir trafik kazası geçirdiğini, kolunun ve bacağının kırıldığını, iki gün komada kaldığını öğrendiğim yazar. taburcu olsun dönecek aramıza.
cok gecmis olsun yazari. aramiza tez zamanda sapasaglam gelir insallah.
kirmizida durmayi ogrenemeden sofor olmus, bir bitki sahin surucusu acitmis kolunu, bacagini. hayir arkami dondum gittim, bir geldim ki, yarali bir guvercin olmus. tez gunde iyilesice ve de tez gunde yazdiklari anlasilasica.
pink floyd'a takmış yazar.
Entry'lerini zevkle okuduğum zat.
kesin ispanyoldur. adamlarda 30 isim, 5 soyadı var lan. nufus kağıtları kaç metre merak ediyorum.
zorunlu bir sebep olmadığı sürece mal adam dır.
sözlüğü bana önerdiğini unuttuğum için kendim kaydolduktan sonra, nickini görüp "hööö!" diye bir tepki vermeme neden olan, daha sonradan önerdiğini hatırlayıp "heaa tamam, tamam" dediğim yazar kişisi.
Entarilerini çok beğendiğim üstat.
kimseyle tanışamamanın ezikliğiyle yaşayıp, pipisiyle konuşan adam.
Pink Floyd hakkında sözlükte yazılmış en başarılı yazılardan birkaçına sahip olan, takip edilesi yazar.
yaşamakta olduğum hayatı, yaşamış olan yazar.

ben kaç yaşında aşık olucam? *
eğer alzaymır ise allah kendisine ve ailesine kolaylık versin denilecek adamdır. elbette ki yazar olanı kastetmiyorum.
buhranlarda yaşayan adamdır. ya da hiç yaşamayan...bedeni dünyada olup, ruhunu teslim etmiş olanlardan...
(#2596601) adlı entrysinde kendisine yavaş ol anlamında ohaa çüşşş gibi cümleler kurdugumda gelip nick altıma bana seviyesizce eşek dedi hakaret etti kimse kimseye böyle davranmamalı diyerek.

futbol maçlarında yüzüne yumruk yemiş gibi kendine yere atan futbolcu karakterinde oldugunu kanıtlamıs bir arkadastır.

burnumu kasırken yanımdaysa yine kendini yere atacaktır...