bugün

birinin göt deliği etrafında milyonlarca kıl kökü olduğuna bahse girerim.
(bkz: adriana lima vs mahmut tuncer) daha mantıklı bir karşılaştırma olur.
(bkz: chevrolet camaro ss 1969 vs mobylette)
(bkz: chevrolet camaro ss 1969 vs hesap makinesi)
(bkz: chevrolet camaro ss 1969 vs zurna)
çirkin kadın yoktur bdp'nin kadın milletvekilleri vardır gerçeğini anımsatan karşılaşırma. ayıp ama sonuçta.
bdp ve kürt hareketinin yarısı, tıpkı insanlığın yarısı gibi kadınken, bu başlığı açan ve onun aşağılayıcı, ırkçı ve cinsiyetçi içeriğini aynı minvalde entrylerle destekleyen "yazar"ların partilerinde ise kadın genelde ikinci plandadır. vitrin süsüdür.

sebahat tuncel bir mANKEN değildir, güzel olmak zorunda hiç değildir. bir eli penisinde bir eli klavyede entry giren yazarların hoşuna gidecek kadınlardan olması beklenmemelidir.
biri terörizm destekçisi değildir.

fiziksel güzellik yönünden fazlaca açıklama yapma gereği bile duymuyorum, zira salak değilim.

göz var izan var...
sebahat güzel değildir evet, hatta çok çirkindir evet. ama şunu unutmayınki adriana amcığıyla sebahat tuncel ise aklıyla fikriyle duruşuyla tanınmaktadır.
(bkz: faşoların açtığı başlıklar)
biri kendisini satıyor diğeri ülkesini.
biri erkekleri birbirine düşürüyor diğer aynı ülkenin vatandaşlarını.
sabahat tuncelin her türlü alacağı karşılaşma
not:adrina limanın daha güzel olduğunu savunan pis faşistleri kınıyorum!!111bir111!!****
karşılaştırılamayacak iki kavramdır. bu sebeple ikiye ayırıyorum:
adriana lima vs bok
sebahat tuncel vs bok
şimdiki hali ile daha mantıklı oldu ve problemi çözmek daha kolay.
adriana lima aynı masada oturup içilesi, sebahat tuncel buluşmadan önce bir büyük içilesi.
sebahat tuncel hakkari ise, adriana lima izmirdir, bursadır, istanbuldur.

edit: tamam amk, sebahat tuncel daha güzel, he oldu mu, mutlu musunuz?
adriana lima vs adnan oktar karşılaştırmasının bile yanında daha ''gerçekçi'' kalacağı karşılaştırmadır..
tek ortak noktaları, 2sininde adet görmesidir. birine kadın bile diyemiyorum çünkü.
hamam böceği(sebahat tuncel) vs beyaz kaplan(adrina lima) karşılaştırması.
(bkz: geçen gene sevişiyorum)
gereksiz bir karşılaştırmadır. adriana lima çok güzel zaten ona birşey diyen çarpılır ama sebahat tuncel bir manken değil bir terör örgütüne destek veren bir politikacı. siyasi duruşu eleştirilebilir, evde ben de ona güzel sallıyorum ama asla güzel değil diye itin götüne sokmaya da çalışmadım.

bağıra bağıra bu kadın dünya çirkini yaa nesini sevicen bunun diye eleştirenlerden gerçekten korkuyorum. siyasetle uğraşmak güzellik istiyorsa eğer chp'nin başına cheryl cole'u veya kate upton'ı getirelim, dindoş geçinenler chp'ye oy bile verebilir böyle düşünürsek. mhp'nin başına rihanna geçsin nasıl olsa devlet gibi kadın, ülkemizi de hakkıyla temsil eder. alexis bledel gibi masum duran bir kızı da terör örgütü yandaşı yapalım. herkes ay ne masum yerim seni, değil güneydoğu tüm ülke senin olsun diyecek diye korkuyorum gerçekten.

lady gaga'ya da türban taktık mı tamamdır. tayyip erdoğan'dan bile daha çok ses getirir.
Gercek şu ki,
ikisi de dişi ancak bir tanesi insan. *
ikisi de kadın ikisi de insan.

Birini tanımam etmem. Diğerini görüşlerinden ötürü sevmem. Faşistliğin lüzumu yok.
birinin bakışı için ölünür, diğeri bakmasın diye öldürülür.