sadece adonisle işin bittiğini sanan zavallının ağabeyidir. kanatları vardır sixler vardır, vardır da vardır. görmek isteyenlerse entrynin altındaki mesaj butonundan iletişimi sağlamalıdır.
bazen aşırı derece seksi olabilen zavallıdır.
beyni olmayan zavallının solda bırakacağı kişidir.
çıkarmaya kasandan daha zavallı olamaz.

ben böyle işkence görmedim ama değer mi? yorum size kalmış.
oksijene de muhtaçtır bu salak. yazık ya cidden.
yeni bayramlığını herkese göstermek isteyen çocuk psikolojisindeki kimsenin ezmeye kalktığı zavallıdır.
adonis kası olana her ay 5000 tl veryolarmış ayrıca adonis kası olana g.o.r.a daki yükleme muhabbeti gibi dünyadaki tüm bilgileri yüklüyolarmış. adonis kası olan cennete gidiyormuş birde.
eeee bu durumda yoksa adonis kasın bizimla deyilsın.

not: adonis kasım yok lan!
bir dezavantajdır fakat olayı ''zavallı'' muhabbetine getireceksek, beyni olmayan ''zavallıdan'' daha şanslı kişidir.
(bkz: biyografi satırları) sondaki "-ım" ekini sığdıramamış malesef.
(bkz: otobiyografi satırları) sondaki "-ım" ekini sığdıramamış malesef.
yoktur. adonis kası herkeste vardır. adonis kası belirgin olan insanla, olmayan insan vardır.
bu aynı, "dil kası olmayan zavallı" demek kadar saçmadır.

not: bu bilgi entry'si, adonisi yalnızca spor salonuna gidince çıkan bir kas olarak görenler için girilimiştir.
http://www.uzmantv.com/adonis-kasi-nedir
kızlarımızın beğenmediğidir. Babanızın evinde adonis mi vardı lan, yok baklava maklava! ne bulduysanız onu yiyeceksiniz!

(bkz: benim lan bu)
yürüme, eğilme, kalkma gibi birçok hareketi yapamayacak olan insandır. zavallı değil engellidir. onlara zavallı diyen kişi zavallıdır.