bugün

kutsal kitaplarda ilk insan olarak kabul edilen ve 7000 yıl önce yaşadığı söylenilen adem peygamberin eşcinsel olma ihtimalidir.

tabii bu durumda ilk akla gelen şey, insanlığın nasıl devam edecek olması. boşverin insanlığın devam etmesini yahu, eşcinsel olsaydı kendisi sürekli cennette kalacaktı. havva'nın yaratılması da gerekmeyecekti. zaten adem o kadar mükemmeldi ki, narsist olması normal olabilirdi. şu an birer insan olarak varlığımızın olmaması egomuzu sarsıyor ama hiç yok, sıfır durumundayız. dert tasa falan yok yani.

ayrıca eşcinsel diyince tabii önce cins kavramı olmayacağı için heteroseksüellik ya da homoseksüellik olmayacak. şu an heteroseksüel ağırlıktaki toplumdan dolayı eşcinselliğin ötekileştirilmesi falan da olmayacağından tek başına takılması garip falan olmayacak. zaten bir tek adem var ortada, ağaçlar nehirler falan var.

üstelik genetik olarak bakarsan da adem'in kaburgası da erkek geni taşıdığından havva'nın da erkek olması icap etmez miydi? al sana sansasyonel eşcinsel ilişki. belki de ondan cennetten kovuldular "elmayı yiyince". allah eşcinsel ilişkiyi onaylamıyor sonuçta.

"abi sabah sabah, ramazan ramazan nereden çıktı bu eşcinsellik fikri? şöyle böyleysen bilelim yani" diyenler için:

yok be abi, az önce şu reklamı izledim de aklıma geldi işte :

http://www.youtube.com/watch?v=zKAW96N-Vms
Adem'den olan havva'dan doğan bir embesilin hala savunduğu bir şeydir.
Olm hayattasın lan bu sana bir şey anlatmalı.
ali'den olan, ayşe'den doğan bir açık fikirlinin geyik olsun diye ortaya attığı bir şeydir. ayrıca hayat mı bu be abi! çok dertliyim.

havva'yı tanımıyorum. adem diye bakkal var aşağı mahallede.
öncelikle;

(bkz: sesli güldüm)

olma ihtimali olmayacak durum.
Değişik bir algıdır.
güncel Önemli Başlıklar