bugün

bu programları onun yarattığını sananlar vardıysa aramızda onlar tam da benim sandığım gibi insanlarmış efendim.
Teşekkürü hak ediyor çünkü aşk-ı memnu yada kurtlar vadisi tarzı programlar değilde kültürümüzü arttıracak şeylerle uğraşıyor.
fetullahci oldugundan tutulan adam. kimse seyretmese bile o adam para kazanir.
her yeni programa başlarken fragmanları, programların dışarıda yayınlanmış orjinal formatındaki görüntülerden seçmesi böyle bir iddasının olmadığının kanıtı sanki...
programları yurt dışından getirdiğini zaten kendisi de söylemektedir. kendisine format avcısı demiştir zaten.
reyting yapan formatları getirip herkesi tv'ye kilitlemeyi başarabilen bir yapımcıdır. fakat bu programlar toplumun kültür düzeyini ne kadar yükseltir orası muamma. 3 saatlik yayınlarda 2 saat reklam olmasıda dönen paranın sağlamlığının bi göstergesi olsa gerek.
evet acun sandığım gibi değildir. bi sempatim vardı ama o da yok artık. neden mi? sen bu ülke onlarca şehit verirken bir kez olsun programını erteleme ama ölen başbakanın annesi olduğunda yok böyle dans denen yarışmanın yayınını bir hafta ertele.
bu ülkede eğer şehitlere saygı duymayıp o şehitlerin kanıyla sulanmış vatan toprağında gününü gün ederken sırf başbakana yalakalık olsun diye programını erteliyorsan benim gözümde hiçten öte bir şey değilsin artık.