bugün

ACiL KAN ARANIYOR CERRAHPAŞA HASTANESiNDE YATMAKTA OLAN LÖSEMi HASTASI BEYiN AMELiYATINA GiRECEK AB RH (+) KAN LAZIM KAN VEREBiLECEK OLANLAR SEZAi ÇiVi'Yi 0530 495 0919 BU NUMARADAN ARAYIP ULAŞABiLiRLER.
Arkadaşlar bulundu haberi geldi. Şu an o kadar mutluyum ki * Ne desem boş sizlere. Hatta biri aramış arkadaşımı. Çok çok teşekkürler. Yaşasın uludağsözlük.
inşallah bir an önce kan bulunur ve bebek iyileşir.
Kan Grubu: AB RH +

Hastane: Cerrahpaşa ama kan çapada verilecekmiş.

ileteşim No: 0505 799 61 36 veya 0536 937 25 15

(bkz: uç uç başlığım annem sana terlik pabuç alacak)

geçmiş olsun...
acil şifalar diliyoruz, linki yayalım arkadaşlar, ne kadar çabuk, o kadar iyi.
yukarı

yukarı
hata:entry nerde?
geçmiş olsun, umarım iyileşir. bu başlığı mümkün olduğunca yukarda tutalım.
--spoiler--
kan grubu: ab rh +

hastane: cerrahpaşa ama kan çapada verilecekmiş.

ileteşim no: 0505 799 61 36 veya 0536 937 25 15
--spoiler--
kardes tekrar gecmis olsun, bebek diyince akan sular durur
--spoiler--

--spoiler--
kıyamam bebecik... allah acil şifalar versin.
bebeğin adını nmut koyarsanız neden olmasın. * şaka bir yana umarım kısa sürede gerekli kan temin edilir ve bebek normal yaşantısına döner.

(bkz: dualarımız seninle adamım)

edit: eksileyen insanın problemi ne acaba? daha önce canını yaktıysam söyle ona göre davranalım!
valla tutmuyor ya..

Merhabalar,
Az önce arkadaşım aradı ve gelen telefon bir yardım içindi. Bir bebek için kan lazımdır ve benim de aklıma uludağsözlük geldi.

Bir bebek için acil kan lazım olduğu söyledi arkadaşım. Kan gurubu tutan arkadaşların acil aşağıdaki telefon numaralarını aramaları konusunda yardımlarınızı ve ilginizi beklemekteyiz. ilginize Şimdiden Teşekkürler..

kalbimiz senin ile güzel bebek.
--spoiler--
az önce arkadaşım aradı ve gelen telefon bir yardım içindi. bir bebek için kan lazımdır ve benim de aklıma uludağsözlük geldi.

bir bebek için acil kan lazım olduğu söyledi arkadaşım. kan gurubu tutan arkadaşların acil aşağıdaki telefon numaralarını aramaları konusunda yardımlarınızı ve ilginizi beklemekteyiz. ilginize şimdiden teşekkürler..

--spoiler--
allah acil şifalar versin.
tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...tümünü gör...
acil şifalar

--spoiler--
Az önce arkadaşım aradı ve gelen telefon bir yardım içindi. Bir bebek için kan lazımdır ve benim de aklıma uludağsözlük geldi.

Bir bebek için acil kan lazım olduğu söyledi arkadaşım. Kan gurubu tutan arkadaşların acil aşağıdaki telefon numaralarını aramaları konusunda yardımlarınızı ve ilginizi beklemekteyiz. ilginize Şimdiden Teşekkürler..

--spoiler--
Geçmiş olsun..
sol framede tutmak.

bari bir işe yaramak.
Umarım çabucak bulunur yavruma kan up up up up...
merhabalar,
az önce arkadaşım aradı ve gelen telefon bir yardım içindi. bir bebek için kan lazımdır ve benim de aklıma uludağsözlük geldi.

bir bebek için acil kan lazım olduğu söyledi arkadaşım. kan gurubu tutan arkadaşların acil aşağıdaki telefon numaralarını aramaları konusunda yardımlarınızı ve ilginizi beklemekteyiz. ilginize şimdiden teşekkürler..

yukarıda tutalım başlığı.