bugün

sayısal olarak bilim dünyasını şoke etmiştir. isviçreli bilim adamları öcalanın iqsunu ölçtükten sonra eksi rakamlı sayılardan daha eksi sayılar bulduklarını itiraf etmişlerdir. Bu yeni rakamın bilim dünyasına katkısının büyük olacağını ifade eden uzmanlar öcalanın iq'sunun bir şepanze ile eşdeğer olduğunu sandıklarını ama araştırmalar neticesinde yanıldıklarını iq seviyesinin çok daha aşağı seviyelerde olduǧunu söylediler
tanım:öcalanın iq sudur.
yakalandıktan sonra ''ben türkiye'ye hizmet etmekteyim, bana süre verin, tahliye etçççem örgütü, örgüt kim ki??? yaşasın devlett millet'' gibi cümleleri kuran birinin seviyesidir. çok bi sik beklemeyin. işin en kötüsü böyle bir adam önder olarak nitelendirilmektedir.

askör bize saldiriyör.
ayakkabı numaramdan düşük orangutan siki benzeri.
(not) daha önce orangutan siki görmedim.
yine merak ettirmektedir.
eşeklerde iQ oluyor mu dedirtir..
Dogruya dogru ortalamanin epey ustudur. Adam kürtler gibi ayrilikci, cirkef, gerizekali, adeta bir ork surusunu bir amac ugruna toplamayi basarmistir.
Apo'nun ıq seviyesiyle ilgili söylentiler vardır. bu durum son on yıldan beridir Bilim adamları tarafından araştırılmaktadır. Eğer apo'nun ıq su düşük çıkarsa, bu dünyanın en düşük ıqlu adamı değildir. korkmasın kimse. Ondan daha düşük kendisini lider belleyen kürt halkıdır.
0 dan azdır.
sırf düşman diye demiyorum 80 den daha aşağıdadır. peki nasıl örgütü oldu? çünkü elamanları 50 ıq.
kendisine sempati duyanların iq'sünden belli olan seviyedir.
aponun iq'su eşek ile eşit olsa gerek zira genetik önemli bir faktör.
Onun iq su yok.
şüphesiz ki bir ülkücüden daha fazladır. * *
öq'dur o iq olsa duramazdı.
belki yanlış anlaşılacak ama iyice okumadan yargılamayın. bir çok aptal insanı elinde tutup rahatça oynatabiliyorsa, gündemde böyle kalabiliyorsa, hapisteyken birçok annemizin oğlu için ağlamasına sebep oluyorsa zekasız değildir. zekasını aptalca kullanıyordur, vahşice, şerefsizce ve başka amaçlar için kullanıyordur.
Bu tarz benim yarışmasındaki yarışmacıların iq seviyesi ile benzerlik göstermektedir.
Onun iq seviyesinden önce onun vatanımızı bu hale getirmesine göz yumanların iq seviyelerine bakmak lazım.
Rte ile aynıdır.
Kuklalarda ıq olmaz.
Ülkeyi bu denli karıştırıp kurcaladığına, emrinde köpeklerin olduğuna,
Pek çok insanın oyunlarına gelmesine bakarak yüksek bir zekası var gibidir.
zamanında üniversiteler ve bölümler arasında yatay, dikey, düz geçiş yaptığına göre fena sayılmayacak ıq seviyesidir. evet tayyip yine, yine tayyip.
ıq sevıyesı dusuk dedıgınız adam devletı yonetıyor. evet bu bir gerçek. ayrıca apo şerefsizine sempati duyanlarının ıq sevıyesı sorgulanmalı
valla 1978'den bu yana kurduğu örgüt faaliyetini devam ettirebiliyorsa IQ seviyesi yüksek gibi gözüküyor. ya da sağlam yerlerden destek aldığı için öcalanın sandığımız IQ başkalarının olma ihtimali de var tabi...
ıq bilmem ama aq seviyesi çok yüksektir.
yerlerdedir.
Yazdığı kitapları ya da öncülük ettiği grubun büyüklüğüne ve organizasyonuna bakarak sözlüğün çoğundan yüksektir.
Olmazsa olmaz dipnot: mircden kalan gulyabaninkinden