bugün

iran ın kuzeyinde düşmüş uçaktır. akibeti belli değildir.
An itibariyle 105 kişinin öldüğü bildirildi. Uçak dün akıl almaz ilizyonları yapan Aref'in memleketi olan Urmiye'de düşmüş.

(bkz: genç kafirler rahatsız)
(bkz: 7 4 yetmedi mi)*
50 civarı kişi kurtulmuş galiba öyle geçti haberde. uçakta boeingmiş. bu bilgiyi niye verdi anlamadım.
ölenlere allah rahmet eylesin, yaralılarada acil şifalar dileyelim.
amerika'nın sikindirik ambargosunun son eserlerinden biridir.

herkes biliyor ki,iran air * amerikan ambargosu sebebiyle uçağına yedek parça temin edemiyor,bu nedenle eskiyen uçağın,ya iniş takımlarından biri arızalanıyor,inerken pistten çıkıyor,veya motoru patlıyor çakılıyor.
uçak urumiye'de düşmüştür. aref ghafouri'nin düşürmesinden korkuyorum. memleketine giden üçağı düşürerek, mesaj mı vermek istedi acaba?
(bkz: birileri yine düğmeye bastı)
(bkz: aref abartma dedik amına koyim)*
kurtulanlara geçmiş olsun,ölenlerin ailelerinin başı sağolsun.
Meğersem ki ABeDe ipnetorluk yapiyere, bissim muhteşem, ulvi,israel'e bilem gaffa tutapilen one minüt,van münit bi dahha da geleni ......ler, pinin len gemiye yahudilerin am bargosunu delmeye gidiyos diyip ambargo olduğunu anlayınca '' siz gidin evde am pül patlamış ben onu teğiştirip size yetişirim'' diye hönküren islamiyetin bayrağı bi hükümetimiz niyye am ma hakikatten niye din kardeşlerime,kardeşlerimize,kardeşlerinize, yardım etmiyor. Lazım olan malzemeyi alsın am arikadan bene lazım diye versin iran a, ne varr. Yoksam iran'a da Irak muamelesi mi yapıyor iktidar?

DiTDiT :ABD iRAN'A AMBARGO UYGULUYORMUŞ UÇAKLAR ESKiYEN PARÇALARINI DEĞiŞTiREMiYOR,BAKIM YAPILAMIYOR O YÜZDEN DÜŞÜYORLARMIŞ, NE - - - YAPIYONUS Ki. ELLEM YEREPPiM YAAA.
70 kişi ölmüş bazı kanı bozuklar aref diye taşak peşinde.
insan hayatı lan bu hayvan herifler, insan hayatı.