bugün

çıkarıp masaya vurmak lazım. bamya değilse iş görür.
(bkz: ona küçük sürprizler yap)
ağlamak çözüm değildir. kızın sevişirken çekmiş olduğu videoyu bulun ve ailesine göndermek tehdidinde bulunun. en azından bir kereliğine sevişirsiniz. performansınızı beğenirse devam edersiniz.
Gereksiz birseydir 8 defa deneyip olmuyorsa afedersinizz teklif eden sucludur...Olmuyorsa olmaz 8 defa denemenin anlami ne..
Değil 8 ne yazık ki 8.888.888.888... Defada denense ikna etmenin mümkün olmadığı kızdır!

Önce egosu şişer!

"ay o kadar hayır diyorum anlamıyor bir türlü!"

Sonra da sinire bağlar!

"Bıktım ama yaa! Bu ne yaa! insan olana bir kere söylenir ama yaa!"

ilginç olan ise reddedilen bir insanın bokunu çıkarıp, büyük bir sabırla ikna etmeye çalışmaya devam etmesidir!

Ne sabır var arkadaş bazı insanlarda!

ilk seferde reddedilince başka limanlara doğru demir alabilmektir önemli olan!
estetik ameliyatlar dizisi için bir milyon dolarlık bir bütçe oluşturmak.
baskasi ile ilgilenmeye baslayin.
oyuncagini kaybetmiş gibi hisseden kiz ulan ne oluyor diyerek size adim atacaktir.
yaptım oldu hacı.boğa burcuyum ek olarak arnavutum.ful inat yani.inat ettim oldu.
bence kızı ikna etmekten çok gururu tamir etmeye çalışmak lazım. hadi bir olur nazdır dersin, iki olur tutmadı dersin, hadi bokunu çıkarır üç olur buna bir şey diyemezsin ki, sekiz kere reddedilmek ne?
aptalca yollardır. bırakın gitsin kodugumun kevaşesi.
yasal olmayan yol ve yöntemler.
Amına ağaç dikerim önce seni gölgesinde de kardeşini sikerim deyin kabul edecektir.
10. Yu istemiyorsan bunu yani 9. Yu kabul et yoksa başına izdirap olurum diyin kabul edecektir.
güncel Önemli Başlıklar