bugün

--yaran ukteler--
a340 nere bu belediye otobüsü nere...
*
--yaran ukteler--

boeing 737 nin tuvaletinin biraz kucuk olusundan dolayi yasanan sorundur. evdeki rahat ortamin yakalanmasi imkansiza yakin oldugu kadar, iceride kalma suresi de en fazla 14-15 dakikadir. girilen tuvalette, once giren kisilerce kati bosaltim yapilmissa kokusu cikmak bilmez.

kapali alan korkusu olan bunyeler icin basli basina bir bela olan bu problem, uzerine bir de ucus fobisi olanlar kisilerde de ne sehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi durumuna yol acabilir.

bosaltim haricindeki amaclarda ise bu minik tuvalet tam bir fetisist fantazi odasidir. 30 saniye arayla, kabin ekibine caktirilmadan girilen tuvalette, yerin dar olmasindan dolayi bir tarafiniza giren musluk ve hatta lavabo, iceride gerceklestirilen eylemden maksimum haz alinmasini saglar. ustelik tavanin bir bolumunun egimli olmasi, degisik pozisyonlarin turetilmesine ve denenmesine yardimci bir detaydir.
(bkz: ben dün ucaga bindim)
boeing 737'lerin tuvaletleri sıçmak için yeterli, sex için dar bir ortamdır. bu tuvaletler küçük yapılmışlardır çünkü, yükseklerde oluşan "düşük basınç hiperlibidosu" sonucu yolcular azmakta ve çiftler halinde tuvalete gidip sex in the air yapmaktadırlar. bunu farkeden yetkililer "ulan ne yapalım da uçak tuvaletini kerane olmaktan kurtaralım?" diye kafa yormuşlar ve tuvaleti kıç kadar yapmakta fikir birliğine varmışlardır. peki başarılı olmuşlar mıdır? maalesef. millet o dar yerde süklüm büklüm, kucak kucağa yine çatır çutur sex yapmaktadır. bence en doğru çözüm, uçağa bir "sex odası" yapmaktır. bırakın gençler sevişsin efendim.