bugün

1990'lı yılların esaretidir, insanlar hastahaneden randevu almak için sabah 06:00 sularında kuyruğa girer, randevu alırlar,

saat 7 ye kalanlar ise sıra gelmediği için randevu alamazlardı.

1998 yılından klan bir teyzemiz var videoda;

+Saat kaç şu anda biliyor musun?
-Bilmiyorum
+Saat tam 06:30
-Ne 06:30 mu ? Geç mi kaldım ?
+Yaş kaç teyzecim ?
-73
+Devlet size bir kolaylık sağlamıyor mu ?
-Sağlamıyor oğlum, nerde bu memleket nerde ağa, nerde paşa ? paran varsa hayat var.

http://www.youtube.com/watch?v=Wj6jTHpoWj0

içim acıdı yemin ediyorum.
chp zihniyetinin sonuçları, maşallah şimdi hastanelerimiz ameriga seviyesinde. müneccim koymuşlar bir tane sen gelmeden tahmin ediyor, randevunu falan hallediyor hemen. sıra yok zaten, hastane başına 10 bin doktor var bekliyorlar orada hasta gelse de baksak diye hemen. eskiden neydi canım bir doktora 100 hasta düşüyordu. şimdi bir hastaya 100 doktor düşüyor. başbakanımız iyi iyi.

yılbaşında kafamın üstüne düştüm, bilincim gitti. acilde 3 saat sıra bekledim. sonuç önemsiz bir şey çıktı tabii ki, kanama olmuş beynimde.
saldılar, kusma olursa tekrar gelin dediler. gece çıkardım, gecenin kaçında 2.5 saat de orada bekledim. hamdolsun, hastanelerimiz iyi maşallah.
Rahmetli Savaş Ay o zamanlarda ssk hastanelerinde icler acisi durumu goz onune sermek icin yaptigi röportajdir..
ziraat bankası kuyruğunda bekliyor olabilir.

2014 yılında.
hastaneler şuan ucretsiz mukemmel hic kuyrukta bekleyen yok bombos. eczaneden ilac alirken bir para isteniyor ama hala cozemedim ama hastaneler ucretsiz yil 2014.
güncel Önemli Başlıklar