bugün

bir erkeğin 71 yaşına gelipte evlenmemesi insaın aklına şu iki seçeneği getirir.
-bu erkeğin ruhen erkek olmadığı.
-sarayında herem kurduğu.
fetullah gülen amerikada 3 katlı villada kalan türkiyedeki en büyük cemaat lideridir.
evlenmeme nedeni peygamber efendimizin bir abimizin rüyasına girip hocaefendimizin evlenmemesini istemesinden dolayıdır.
beyninde cinsellikten başka bir üretim yapabilen hücre olmayan yazarın açtığı kof iddiadır. yazar olamadım, entellektüel olamadım bari sansasyonel iddialarla popüler olayım modunda yol alan sığ bir savdır. bahsi geçen şahıs aynı zamanda televole kültürünün bu ülkeye attığı acı bir kazıktır. kendisi ile şu açıdan gurur duyabilir: (bkz: ben popüler miyim)
(bkz: bi sağ el bi sol el)

(bkz: arasıra da eskort kızlar)
(bkz: in a relationship with elizabeth)
Atatürkün dini tercihi kadar kimseyi ilgilendirmeyen başka bir konudur.. insanların boş şeylerle uğraştığının göstergelerinden biridir.. kimseyi ilgilendirmez Atatürkün dini, fetullahın cinsel tercihi.. herkes kendi yaptığı iş ile eleştirilsin.. atatürk bir asker ve siyaset adamıydı, fetullah ı çok fazla araştırmadım ama en azından cinsel hayat ile ilgili bir iş yapmadığını tahmin ediyorum.. bu yüzden insanları sorgularken o insanın sınırları dışına çıkmamak gerekli..
anasına avradına o kadar söven heriflerin olduğu düşünülürse sanırım tercihi normal kabul edilen değildir.
bizi hiç bir şekilde ilgilendirmeyen durumdur ama herşey dışarıdan gözüktüğü gibi olmayablir sonuçta aynı yerde 10 yıldır bulunuyor bu adam...