bugün

cahilliğin tam göstergesidir çocuğa hiç bir hak tanınmadığının ispatıdır.
annenin ve babanın isteğiyle yapılmış bir olaydır.*
düşünce kısmı:okul çağına yeni gelmiş bir çocuğun erkeklere açık yerlerini göstermek gibi bir düşüncesinin olduğunu zannetmiyorum.
(bkz: NERDEN NEREYE) * (bkz: ASIL YOBAZLAR OLUMSUZ KARŞILAYANDIR) (bkz: DiNDE ZORLAMAYLA NE ALAKASI VAR)
*ABi BiZiM KIZA TÜRBAN TAKTIM.
*OHA NE YAPTIN OLUM? CAHiL , GERi KAFALI , YOBAZ.
*ABi DUR KIZ ÖZENMiŞ O YÜZDEN.HEM SANANE O.Ç.?
o kız kiminkini kaldıracak dememe sebep sözdür..
anasıda muhtemelen çarşaf üstü gözede maske takıyordur. bu tiplerin birde ipi oluyor; önde biri ilerleyip, onu ipinden çekerek eylemde bulunmasını sağlıyor.
yobazların alayının gelmişine geçmişine küfretme sebebi durumdur ." o kadar sıbyandan ne bekliyorsunda kafasına örtü takıyorsun kansız ibnetor " diye hezeyana yol açan uygulama.
böyle bir şey ancak okumamış ortaçağ toplumlarında görülür diye düşünebiliriz ama şöyle bir gerçek olduğunu bilmemiz lazım. türkiye bu haliyle bile ortaçağdaki din merkezli avrupadan geridir. yaşanan bu olaylar siyasi iktidarın ve bazı cemaatlerin halk üzerindeki mahalle baskısı yüzünden gerçekleşmektedir. örn; türbanla üniversiteye girmeyi savunan bir topluluk (ben türban ile üniversiteye girilmesinden yanayım o ayrı) 5 bilemediniz 6 yaşındaki çocukları ön saflara koymuş, polisin biber gazlı müdahalesinden sonra kameraların önüne çıkmış, "bu ülke türban takıyor diye çocukların üstüne biber gazı sıkıyor." diyebilecek kadar yüzsüzleşmiştir. orada bulunan çocukların neden okulunda değil de nedenini bilmediği bir eylemde hayatın acı gerçeğini yani biber gazını tanıdıklarını o kişilere sormak lazım. bu işin içinden ancak böyle çıkılabilir.
türkiye cumhuriyeti anayasasına aykırı bir durumdur.

cezai işlem yürütülmelidir.

hapis cezası verilmelidir.
AYNI DUSUNCEDEKI SAPIK ZIHINLERDEN SAKLIYORDUR.