bugün

ayhan şahenk spor salonunda saat 20:00 da başlayacak olan müsabakadır. ntvspor tarafından naklen yayınlanacaktır. karşılaşma öncesi galatasaray cafe crown tarafında hüseyin beşok un sakatlandığı ve oynasının zor olduğu, tufan'ın büyük ihtimal oynayacağı, ayrıca charles gaines de 2 maçlık cezasını doldurduğu için bu akşam sahada olacağı belirtildi. beşiktaş cola turka da ise hiç bir eksik bulunmamakta. ilk yarıda oynanan maçı galatasaray cafe crown bjk cola turkayı 80-75 lik skorla yendiği için bu akşam da kazandığı takdirde olası bir play off eşleşmesine 1-0 önde başlayacak.ayrıca karşılaşma öncesinde galatasaray'ın 1955-1956 ve 1959-1960 sezonlarında basketbol liginde türkiye şampiyonu olmuş takım kadrolarındaki oyuncularına maç öncesi isimleri yazılı forma hediye edileceğine dair forumda (bkz: gsbasket org)bir şey okudum ama resmi sitede bir şey yazmıyor o yüzden emin değilim. bir de gs taraftarı için bakırköy den 18:00 de, mecidiyeköy den ise saat 18:30 da otobüsler kaldırılacaktır gitmek isteyenlere duyrulur...
7 mart gençlerbirliği beşiktaş maçı ile aynı saatte (20:00) başlayacak olan maçtır. bu da yetmiyormuş gibi ntvspordan yayınlanacaktır. basketbol federasyonunun maçın takip edilmesini zorlaştırmak için elinden geleni ardına koymadığını farkettiğimiz maçtır. anlaşılmaz bi' şekilde basketbolun haluk ulusoyu olma çabaları için turgay demireli burdan kutluyoruz ailecek ayrıca.
be$ikta$ımızın alan tanımaksızın kazanacağı maçtır.
(bkz: 2 mart 2008 be$ikta$ galatasaray maçı)
(bkz: siyah ulan)
beşiktaşımızın her iki kulvarda sampiyonluga adım adım gittiği bu günde galatasaray'ı güzel bir oyunla 66-83 malup ettiği musabakadır.