bugün

Tamam yaptığı son derece iğrenç ve acımasızca bir şeydir ama ona küfür etmekle elimize hiçbir şey geçmez.
osmaniye de olan olaydır. lanet olsun bunu yapana.
hadım edilmelidir. Kodumun beyinsizi, oksijen israfı.

Bu tür manyaklar insanlık içinde tehlike yaratıyor, herkes bunu görmeli caydırıcı cezalar getirilmeli.
hadım edilmelidir. Kodumun beyinsizi, oksijen israfı.

Bu tür manyaklar insanlık içinde tehlike yaratıyor, herkes bunu görmeli caydırıcı cezalar getirilmeli.
küfür edeceğimize kampanya başlatabilir, bu konuda başlatılmış kampanyalara destek olabiliriz http://www.change.org/tr
hadım edilip kafası kopartılmalı ve 7 sülalesini kazığa geçirip leşlerine tecavüz edilmeli ve nefretimiz soğumazsa kalıntılara napalm bombası atılmalıdır. ama kedinin bacakları geri gelmeyecektir.
Tescilli şerefsiz.
hala bir yerlerde iskenceyle ya da iskencesiz insanlar oldurulurken cokta aci degildir. maalesef.
herkesin zevk alış şekli farklı görüldüğü gibi. adamlar birine zarar vermeyi amaç haline zevk almaya getirmiş.
bu kişilerde çok büyük ihtimal yolda herhangi çocuğa laf atan ya da omuz atan boş insanlardan biridir. bir üst versiyonudur.
her önüne gelene laf atan, sataşan, omuz atan, ne var ulan diyen gibi bunları yapanlarda orospu çocuğudur.

analarına küfür etmek farzdır. çünkü bir anne adam akıllı yetiştirseydi böyle bir çocuk olmazdı. kısaca orospunun çocuğudur. amına koduğumun aptal nesili ve aptal insanları.
kafasını arkadan kavrayıp, suratını defalarca beton duvara vurup dümdüz etmenin, ama hala canlı kalıp acı çekmesini izlemenin farz olduğu yaratıktır. gene de tüm bunlar yürek soğutma konusunda yetersiz kalır, hayal etmenin ötesine geçemez.
orospu cocugu olmak yaninda yuzbin kat daga yeg olan hadise.
idamın geri getirilmesi gerektiğini gösteren pezevenklerdendir.