bugün

benimdir ulan o kadar çalıştık 6 tane dersten kaldık iyimi.

fizik 2
matematik 2 (sınıf ortalaması 8 ben 32 aldım çan olsa AA düşecek not final de 50 barajı olduğu için geçemiyorum)
ölçme tekniği
statik
teknik resim 2 olmak üzeredir. 1 tane daha var ama şuan aklımda değil.
büt geçersin.
Eğer gerçekten çalıştıysanız üniversite okumak için yeterli donanıma ve zekaya sahip olmadığınızı gösterir. Geç olmadan okulu bırakıp bir meslek edinin. 1 2 hadi 3 ders olur da 6 nedir ben muaf olduklarımı çıkarırsam 5 ders alıyorum zaten.
büte gelmektir.
Önüne gelenin üniversite kazandığı yerde mümkün olay.

Kafa yok kafa!
başka bölümlerin derslerinden de kalsaydın.
Ulan benim 6 tane dersim var zaten.
inşaat mı, makine mi?
(bkz: #32898380) makine

çan olsa calculus u bile AA ile geçebilecekkken finalde 50 başarı barajı oldugundan dolayı kalıyorum.
aq iibflileri sizi siz ne anlarsınız zorluktan

endüstrici lütfen laf atmasın ekonomi görüyorsunuz sora makine,inşaatta laf ediyorsunuz.
9 var ulan (bkz: ben)
evet beyler gun itibari ile 6 dersin 3 uni vermis bulunmaktayim ki olcme tekniginde 51 yerine 55 alsam ondanda gececektim ve 4 unu verip 2 sinden kalacaktim ki hoca 4 puan veremedigi icin diyemiyorum. tesekkurler balikesir universitesi.
arttırıyorum, bu dönem 7 dersten büte kaldım. hatta üniversite öğrencilik tarihimde 8 dersten büte kalmışlığım da vardır.

sıkıntılı bir durumdur.
(bkz: bi bütmediniz amk)
Moralinizi bozmayın geçebildiğinizi geçin.Yine de Hepsini bütte de geçemeyeceğinizden dolayı (bkz: yaz okulu) sizi bekler.
Zeka geriliğinden ya da aynı deyimle akıl noksanlığından kaynaklı olmayan durum. Öğrencilik hayatı bu amerikan borsası gibi inişli çıkışlı.
En güzel anılarınızın olduğu dönemler, tadını çıkarın genşler. acelesi yok biter bi şekilde o okul, dert etmeyin.