bugün

sözlük yazarlarının samimiyetine, yardımseverliğine ve iyilikseverliğine güvenilerek sorulmuş bir soru. sevgilisiyle bugün buluşmak için söz vermiş ve cebinde 6.95 lirası olan bir erkek, kızı nereye götürebilir? ya da nereye davet edebilir? neler yapabilir? nasıl bir yol izlemelidir?
kıraathaneye gidip pişpirik atılabilir.
ufak bir çay bahçesinde poğaça ve çay ısmarlayabilir.

iki simit ve iki ayran alıp parkta, sahilde yiyebilir.

çikolata veya dondurma alınabilir.
200 gram çekkirdek alıp çitlenir,peşinden de bi cami şadırvanından su içilebilir kanaati hasıl oldu bende.
Nerde oldugunu bilmiyorum ama birsey almayip tarihi yarimada gezisi yapabilirsin yürürsünüz bol bol.. gülhane parkı sultanahmet cemberlitaş mısır carsısı falan derken 3 5 saat harcarsın yolda bi de dondurma mısır falan alırsınız miss...
dilenmeye başlayabilirsin. Sevgilin de yeteri kadar para toplayıncaya kadar bir köşede bekler artık seni.
Bira ve iki adet kondom. Birayı sırayla için ve birbirinize yanaşın iyice. Gerisi malum.
Öncelikle bir çekirdek alinir, sonra kizin yanina oturulur muhabbet edilir sonra kola felan.
ulen ya ergenlik yıllarım depreşti ahaha. agalar ilk defa biriyle çıkıyorum. ne yapılır ne edilir ne konuşulur daha doğrusu bir kızla ne yapılır hiç bilmiyorum mal mal dolaşıyoruz. işte o an cebimdeki 2 lira aklıma geliyor. benim mal olduğum tee o yıllar belliymiş bim e soktum bunu. 2 tane casey kek 2 tane de çikolatalı süt aldık çıktık. üstede 40 kuruş falan artmıştı.. beraber parkta oturduk yedik bi güzel. sonra baktım kız mutlu oluyor akşamına babamdan 2 lira istemiştim. mına kodum çocuğu daha dün verdim. biraz kısıtlı harca demesiyle de tüm hayallerim yıkılmıştı zaten.
anca küçük süprizler yaparsın.