1. ?.
  Akkuyu'da yarın gerçeklştirilecek nükleer kasrşıtı festivaldir.. (bkz: bulutsuzluk özlemi) ve (bkz: yeni türkü) gruplarının konser verecegi aktivitedir..sabah mersinden kalkacak ücretsiz otobüsler eylemin daha coşkulu geçmesine muhakkakki ön ayak olacaktır..ÇERNOBiL'i UNUTMA AKKUYU' YA SAHiP ÇIK insana tokat gibi vuran bir slogandır.. duyarlı mersinliler orada olmalıdır...
  1 ... hayrola genc
 2. ?.
  yarın sabah 7 de uyanıp gitmem gereken eylemdir.ancak halen entry girdigim ve uyumadıgımda aşikardır..mayolarımızıda alıp yüzmeyi düşünüdügümüz aktivite..
  1 ... hayrola genc
 3. ?.
  orda bir eylem var uzakta, o eylem bizim eylemimizdir. gidemesekte, katılamasakta, o eylem bizim eylemimizdir..
  1 ... hugo_emre
 4. ?.
  daha yeni geldigim ilginç aktivite..akkuyu halkının çoktan kabul ettigi nükleer santralinin bilmem kaçıncı kez protesto edilmesidir..akkuyu halkı ,çoktan bıkmış protestoculardan ama onlarla yaşamayı öğrenmiş .sıkma , dondurma,meşrubat gibi gereksinimleri yüksek fiyata satıp yol buluyorlar..

  konserler çok geç ve kısa idi ama deniz zevkini yaşayabilenler çok şanslıydı.. 2000 e yakın insan vardı..mersin adana antalya ankara gibi şehirlerden gelen insanlar, uzun yollar teperek katılmıştır ama eylemin ses getirip getirmeyecegi meçhuldur..

  (bkz: akkuyu) halkının mutsuz bakışlarla karşılayıp ugurladıgı biz protestocular herşeye ragmen mutludur..

  onlar iş alanı açılır umuduyla bu santrali desteklemeye devam ediyorlarr.

  bazen konuşmak anlamsızdır..ayrıca akkuyu çok sıcaktır.ancak denizi mükemmeldir tertemizdir..kıyılmayacak kadar güzel bir dogaya sahiptir akkuyu..
  1 ... hayrola genc
 5. 1.
  oraya gidince ordaki halkın nükleer bir santral kurulmasını içlerine sindirip gösterici kesime -neden geliyorsunuz artık biz bunu kabullendik diyerekten insanı dumur eden halk için yapılan eylem...
  ... psychofunk
 6. 2.
  yaşamayı seç nükleerden vazgeç.. sloganlarıyla alana giderken birden denizinin güzel olduğu söylentileri kulağımıza gelince hali hazırda bulanan mayo larımızı amaca uygun kullanmak adına denizine girdiğimiz * deniz sefasının ardından, bulutsuzluk özlemi ve yeni türkü konseri ile coştuğumuz eylem.. gariptir ama gerçektir halkı nükleere hiç te karşı değil hatta nükleer karşıtı eyleme karşılar gibi bir durum içerisindeler..
  ... organizma
 7. 3.
  japonya'daki tsunami sonrası yaşanan fukuşima nükleer santral felaketi nedeniyle, dünyada nükleer santrallerden vazgeçildiği bir dönemde, iktidarın nükleer santral yapımına karar vermesi üzerine, kamuoyunu nükleer felakete karşı bilinçlendirmek ve bu santralin yapımından vazgeçilmesinini sağlamak için, yeniden ve daha etkili olarak gündeme gelmesi gereken eylemlerin öncüllerinden olan eylemdir.

  (bkz: fukuşima da meydana gelen nükleer sızıntı)
  1 ... zarbut
 8. 4.
  hiç bir işe yaramayan ve yaramayacak eylemdi, öyle de olacak. eninde sonunda nükleer santral kurulacak.
  1 ... cupping tester