bugün

başlığın aslı, galatasaray'a 6-0 yenildiğini bilmeyen gerizekalı beşiktaş taraftarı olacaktı.
lafım gerizekalı beşiktaş taraftarına, ona göre üzerinize alınıp cevap verirsiniz.

fenerbahçe'nin galatasaray'ı 6-0 yenmesiyle-nedense-dalga geçen ama o maçtan 5 sene önce de kendisinin 6 yediğini bilmeyen taraftardır.

buyrun:

http://youtu.be/4D2rsnRBJpM

buyrun:

görsel
yenilsek ne olur yenilmesek ne olur. çok önemli değil. hepimiz türk takımıyız.
Ergenlerin bilmeyeceğidir.
asla gs kadar tassak malzemesi olmayacak yenilgidir.
bazi ergenlerin neyin ne oldugunu bilmeyip, besiktas'a laf atmaya calistigi baslik. bak atarli ergen, sen o zamanlar portakalda vitaminken, bu macta neler oldu anlatayim. besiktas'in john benjamin toschak diye bir teknik direktör'ü vardi o zamanlar, 1,5 sezon sonra real madrid'E imza atan, hatirlamazsin ve hatta bugün bile tanimazsin, o dönem bu adam türk futbolunda sacma giden seyleri, biraz espri, biraz dalga gecerek, biraz da igneleyerek protesto etmistir. o senin o kadar övündügün 6-0'lik mac da, sezon baslamadan oynanan sikindirik tsyd kupasi macidir. toschack denen adam, "siktirmeyin tsyd'nizi kupanizi. ben takimla daha kamp yapmam lazim!" deyip, federasyon'a nota cekmis, federasyon da toshack'i siklemeyip mac'i oynatmistir. toshack da sen beni siklemezsen, ben seni hic siklemem diyip, barbaros, mustafa, nihat, yasin gibi oyunculari olan paf takimi'ni sahaya sürerek, resmi maci hazirlik macina cevirmistir.

ha sen bugün seviniyorsun ya, o dönem maci izleyen galatasaray taraftari senin kadar sevinmedi haberin olsun. hatta maci kaale bile almadilar. gerizekali degillerdi ondan....
o maçtan 2 sene önce samiyende gene böyle bir tsyd maçında tuttuğu takım ortasahadan geseye gol atınca rakip takım kalecisinin kafasını direklere nasıl vurduğunu da bilen taraftardır.