bugün

bugün itibarıyla 502 gündür oğlumu ve kızımı görmem yasak. ancak kadının beyanı bu kadar değerli olabilirdi. adalet yok bunu kesin kez anladım.
istirmarcı baba dememeniz gerekli. "istismar ettiği iddia edilen demeniz" gereklidir. lütfen daha dikkatli olalım. ayrıca savunduğunuz b.k. nin 24 arliye cezada devam eden davasını neden gündeme taşımıyorsunuz_? ve yine b.k. nın 6. aile mahkemesinde devam eden duruşmasını neden gündeme taşımıyorsunuz_? ve b.k. nın 7. aile mahkemesinde devam eden davasını gündeme taşımıyorsunuz_? ve b.k nın arkadaşı. f.y nin şikayetlerini ve aile mahkemesindeki dosyayı sonucuyla beraber gündeme taşımıyorsunuz ilginçtir. ayrıca. bu yorumu lütfen silmeyiniz. savcılığa vede siber suçlara şikayet edebilirsiniz. bir ip ucu size. b.k nın devam eden 24. asliye ceza davasındaki şahit ifadeleri ve darp raporu alınma tekniğini inceleyiniz. darp edildiğini iddia ettiği saatten 39 saat sonra rapor almıştır. dayak yediği iddi ettiği günün ertesinde instagramm hesabından fotoğraf paylaşmıştır. bu fotoğrafında yüzü gözü tertemizdir. ayrıca 6. aile mahkemesinde şagit gösterdiği babası annesi arkadaşı f.y ve fy nin nişanlısı i.a ifadelerinde b.k .nın darp edilmediğini iz yada morluk yada başka birşey görmediklerini ifade etmişlerdir. haber yapmak en doğal hakkınız ancak yanlı haber yapmak yerine dürüst ve tarafsız haber yapmanızı diliyor ve temenni ediyorum. adım burada yazıyor istediğiniz kanalda canlı yayında her yerde sizinle tek başıma tartışmaya ve belgelerimi sunmaya hazırım. siz istediğiniz kadar avukatla gelebilirsiniz sorun değil. ha ayrıca b.k. nın 24. asliye ceza davasında avukatı yok lütfen orada da bir avukat ordusu ile savununuz.
Adaleti illa kişilerin mi yerine getirmesi gerektiriyor dedirtir.