bugün

Paranın ne kadar değersiz olduğunu gösteren durumdur.
görsel
çocuk gibi para harcamaktır.
(bkz: param var kızlar)
20-30 binle gecinemeyeni vardir. Geldigi kadar gidiyor. Soyle anlatim ona goe ortaminiz cevreniz oluyor. Simdi yurtdisina cikalim diyen birine siktir la para ne gezer derken o zaman olur diyorsunuz. Gidip de lcw den giyinemiyorsunuz. Takim en kotu pierre olacak o da vip class tabi. Simdi fiat linea verseler adam vurursunuz ama o zaman mercedesten asagi binemezsiniz. Anladin? Siritirsan o parayi aldigin ortamda o parayi almaya zor devam edersin.bana gelil 3bin yetmiyor diyen ofisboyu ne yapmali? Hakli.ofistekiler kaliteli giyinirken onun giydiklerinin belli bir standartta olmasi gerekiyor. E cocugu cagiriyorlar da zirt pirt mekanlara.gidilen mekanlar belli. O yuzden simdiki kafanizla dusunmeyin.
Gelir ne kadar olursa gider o kadar olur.
muhtemelen yurtdışında yaşayan Türk vatandaşıdır. Almanya' da asgari ücret 4.5 milyar lan!
http://galeri.uludagsozlu...00-tl-maaşla-geçinememek/
para ile gereksiz ihtiyac yapmaktır paranin ne kadar zor kazanıldığını gormemektir.
önemli olan kazancın miktarı değil, ihtiyaçları ne kadar karşılayabildiğidir.
siz de takdir edersiniz ki, 72 tane çocuğu olan bir aile, 5000 tl ile geçinemez.
2000 tl taksitle bir volkswagen, 1500 tl taksitle kapalı, güvenlikli bir sitede daire aldıktan sonra yaşanabilecek dram.
Gelir ne kadar olursa gider o kadar olur.
891 lira ile geçinebilenleri düşününce imkansız olaydır denilebilir.
gider 6000tl ise doğal olandır.
gider 5500 ise o da doğaldır. ayağımızı yorganımıza göre uzaticiz.
5000 lira maaş sanmıyorum kira parama yetebileceğini...