bugün

gezi zekalıların zeka seviyesini gösteren durumdur. bu memlekette bankalar yasal soygun yaparken, insanlar litresi 5 liraya benzin alırken bunların hiç birini boykot etmeyip içi boş ve milletin asla anlamayacağı bir şekilde "özgürlük isterik" "faşist erdoğan" gibi kof sloganlarla ortaya çıkmaktadırlar, oysa bunlar adam akıllı bunları protesto etseler köydeki adam da şehirdeki adam da hak verirdi.

yalnız şöyle bi durum var, bu gezi zekalılara destek veren banka patronları herhalde banka soygunlarını boykot etmelerine izin vermezdi, yoksa işbankasından trilyonluk maaş alan malum artiz bildiğin en koyu hükümet destekçisi olurdu, hele dokun sen o bankanınn hortumuna, hele aydın doğanın hiltonuna bir laf et, kan alırlar kamil kan.
abuk sabuk şeyler tanımlamada yanlış olmuştur kanımca. ağaçlara sahip çıkamnın nesi abuk sabuk anlam veremedim. evet benzinin fiyatı çok yüksek fakat adama "direndin de destek vermedik mi" demezler mi?
günlük hayata dair işsizlik, pahalı benzin, banka soygunları vs dururken, çok soyut bir şekilde özgürlük demokrasi gibi sloganlar atılınca sanki ülke çok zengin de millet başka şeyler istiyor izlenimi uyandırılmasına neden olan durumdur. atanamayan binlerce öğretmen organize olup yürüyüş yapamazken iki ağacı bahane edip sokaklara dökülenlerin birden masumca organize olduklarını söyleyen adamın mantık hastalığı vardır. neydi lan o kumanyalar, ızgara köfteler, hey gidi. bi daha olursa ben de katılcam koç babam sağolsun, belki cnn.e çıkıp türkiyeyi kötülemek bana da nasip olur.