bugün

yine, yeni, yeniden yenildiğimiz maç. skerim lan futbol klişelerini, mühim olan kazanmak değil benim gol atmamdı. önümüzde ki maçlara falan da bakmıyoruz .mınakoyim.

he unutmadan edit: koşmuyorsun diyen takım arkadaşlarıma ithafen; koşsam real madrid'de oynarım zaten ayrıca kaka'yı istikrar olarak, beckham'ı serbest vuruş, sergen'i de kulak bakımından kendime benzetiyorum.
taraftarlarının aşkından geberdiği takım fc ihtiyar heyeti'nin tarih yazdığı maçtır. poisonx'ten imzalı bir forma almak için hala rica ediyorum; sen kaptansın büyük düşün hacı. ve ısrarla;

(bkz: ne roma sı ne inter i tek gerçek ihtiyar heyeti)
ilk defa oynadığım maçtır. yok arkadaş bu takımı ben bile kurtaramadım. hangi takımda var 3 forvet. yok böyle bi oyun. bi de geri gelmiyolar. orda öylece durup bekliyolar. karşı takım 4 kişi atak 4 kişi savunma yaparken; bizim takım 3 kişi atak farklı iki kişiyle defans yapıo.

e sonuç ne diye merak ederseniz. üstte de yazdığı üzere yenildik...
takımım fc ihtiyar heyeti'nin güzel bir oyunla kazandığı maçtır, bir kişi eksik olmasına rağmen ortaya koyduğu mücadele ile rakiplerine 'geliyoruz' mesajı yollamıştır.*
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
eğlenceli ve çekişmeli bir maç olmuştur. ki takımımız fc ihtiyar heyeti son 3 haftadaki performansı ile sözlük liginin sivasspor'u olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. takımımız futbolcularını ve fcuk clup futbolcularını gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyor, moonlight kişisine de "sen takımda ol da varsın sıfır çekelim" mesajı veriyorum...