bugün

sabah sabah bizleri yakan, 2 pilotumuzun şehit olduğu elim kazadır.

http://www.ensonhaber.com...cak-dustu-2015-03-05.html
hedef 2023e kadar pilotlarla birlikte hepsini düşürüp tsk envanterinden kaldırmak!

not: bunların ben ta mk. ulan şimdiye kadar 12 son bir yıl içinde 4 tane düşmüş. kaldırın atın artık. bir pilot yetiştirmekten daha mı değerli. eski bir model olduğu için modernize edilmesi bile pahalı. parçaları özel imalet ile üretiliyor fahiş fiyata kitleniyor. sonrada beyefendiler çıkıp 8 km menzilli cirit füze yaptık, 1km menzilli kanas vs. ulan düşmeyen uçak yapında görelim.

edit: dr gorillanın uyarısı ile sehven yanlış yazılmış olan 2013, 2023 olarak değiştirilmiştir.
Akıl durduran durum. Savaştayız sanki.
tsk nın bilerek yaptığı olaylar zincirinin sonuncusudur.
elektronik harp , radar karıştırma gibi sistemlerin test edilmesi sırasında çok düşük irtifada uçarken düşmesidir.
savaşa girmeden asker nasıl ölür arkadaş anlamadım gitti bir öncekinde gece sisli havada eğitim yaparken düştü ya bu komutanlar geri zekalı yada bilerek yapılıyor gerçi ülke öyle bi hâle girdi ki kimin eli kimin cebinde belli değil bide üstüne hesap verilmiyor şöyle böyle denilip üstü kapatılıyor medya sayesinde 2 günde unutuluyor unutturuluyor.
darbe Girişimi olabilir.
dikkatli incelenmesi gerekiyor.
eh yeter amına koyayım olayıdır.

şu ülkede daha savaşa girmeden yüzlerce, binlerce asker öldü. nasıl bir ülkeyiz biz? ihmallerinize sıkayım.