bugün

ilgili haber; şüpheli paketi kaldırıp attı, gözaltına alındı! istanbul Beyoğlu'nda polis şeridini aşarak şüpheli paketi kaldırıp yere atan bir kişi gözaltına alındı.

o torbada gerçekten bomba olsaydı şu an istiklal caddesinde hala ceset parçaları temizliyor olurlardı. ben bu kafaları anlamıyorum arkadaş, o nasıl bir cesarettir öyle devletin polisini yok sayıyorsun gidip duruma müdahale ediyorsun.

kaynak http://www.ntvmsnbc.com/id/25394932/
(bkz: her paketi bomba sanmak)
(bkz: ya bomba olsaydı)
Tahmini olarak emniyette dayaĞın belini kırmış adamdır.
cahil cesareti olan adamdır. ya bomba olsaydı? kendi hayatını geçtim o kadar insanın hayatını tehlikeye atmaya ne hakkı var? bir de orada bulunan mallar alkışlamışlar adamı. ne kafalar var memlekette.
mülayim sert'i hatırlatmıştır.
(bkz: sadece türkiye de görülen insanlar)
(bkz: bombacı mülayim)
akla bu efsaneyi getirmiştir.
bu olayı alkışlayanlar da en az o koşan adam kadar suçludur. çok orjinal insanların arasında yaşıyoruz yeminle.
ergen cesaretidir.
polisin adama terörist muamelesi yapması da çok hoştur.*
gerizekalı

hergün birkaç bombanın patladığı bir ülkede yaptığı şeyi açıklayacak bir sözcük bulamıyorum.
israilli polisi hatırlatmış zatı muhteremdir.

o da tekme atmıştı. ama bu kadar şanslı değildi. zira paket cidden bombalı paketti.
geri zekalılığın koşan halidir.

eğer o polisler o gerzeği dövdülerse ellerine sağlık, yok dövmedilerse amlarına koyayım ben onların.
izlerken hırslandım salak çocuğa yaa. insan bu kadar mı ben salağım diye bağırır?
param parça olsa isabet olacak adamdı. bir de bunu alkışlayan andavallar var. şimdi böyle şuursuz bir "izleyici" kitlesi olduğu sürece, şüpheli pakete koşanı da bulursun, c4'ün üzerine oturanını da.
o paketi oraya koyan kişi olması muhtemel saftirik. yoksa maçası yemezdi.
Pakete koşan adamdan çok, alkışlayanlara hayret etmek gerekir.
özgüven tavan bir yurdum insanıdır.
şüpheli paketten şüphelenen yurdum insanıdır.
etraftaki kuru kalabalığa sacma alkışlar yaptıran adamdır.
zır maldır net.
-son bilet son bilet son bilet
*bsg işine, nerde bende o şans
-ya tutarsa?