bugün

ya kız şiddetten hoşlanmıyorsa sorusunu akla getirir.
yine bir çakal erkek devinimidir. oğlanları dövdükten sonra kıza dönüp; ''bunlar benim için bir hiçti geçen gün görecektin 20 kişiyi dövdüm'' diye palavra sıkar. kız da hemen gücünden etkilendiği yeni, güçlü erkeğinin kaslı kollarına atlamaya çalışır. ancak atladıktan sonra havada gelişine yediği tokatla kızın beli kırılır. derhal hastaneye yetiştirilen kız oğlandan davacı olur ve bir aşk hikayesi başlayamadan biter.
5 arkadaş ayarlayıp hoşlanılan kızı dövmekten daha ekstrem değildir.
Çok ucuz numaradır, ilk etapta kızları etkilemek için nerede ne konuşacağını bilmek yeterlidir.
sacma sapan olaydir. benim onumde bes kisiyi dovecek olan gavattan zaten bi cacik olmaz. orayi terkederim direk bes kisiyi nasi doverse dovsun sonra. ikincisi , insan dovmek , kaba kuvvet , igrenc birsey ulan insan bunla nasi ovunur? salak kezolar bu duruma asik oluyor iste hay allah belanizi vermesin. velhasik kelam , i.nelik yapip o bes kisiden biri ben olsaydim asil elemani pis pataklardim.
7 bela hüsnü.
arkadaşlardan birinin gaza gelip sizi yamultmasıyla son bulabilir. seçim yaparken dikkat edin. kızda gözü de olabilir. ben olsam döverdim şahsen. sonra da yerde yatan arkadaşa bakıp, yenge bu mu koruyacak seni, gel kollarıma der ordan uzaklaşırdım.

sonuç: kaderinizi değiştirin.
kalitesiz türk filmlerinden gayrı bişey izlememiş erkek kezban tavrı.
adam doverek kiz etkilemek icin ciddi gerizekali olmak lazim. eger gercekten bir kizin siddetten hoslanacagini dusunuyorsaniz sizin isiniz zor. bu kadar cok film seyretmeyin derim ben.
%100 de bir olasılıktır. Olasılık bir şeyin olmasının veya olmamasının matematiksel değeri veya olabilirlik yüzdesi, değeridir. Olasılık değeri 0 ile 1 arasındadır. Bir olayın gerçekleşme olasılığı 0 ise imkansız olay, gerçekleşme olasılığı 1(%100) ise kesin olaydır.
zamparalığın en eski numarasıdır. *
etkilenmeyecek kız lezbiyendir diye düşünülen durumdur.
yedi bela hüsnünün atacağı dayaktır.

hüsniye: 5 kişiyle başa çıkamaz,hüsnüyü 2 saniyede pestil ederler.

http://alkislarlayasiyoru...usnu-efsane-dayak-sahnesi
kız "sikerim sizin yapıcağınız işi" diyip 6 kişiyide döver.