bugün

derhal başlamamız gereken kampanya.

bakın arkadaşlar belki de türk dizi tarihinin en kaliteli dizisini izlemeye başladık. ama bu dizi hakkında paso entry girip yorumlar yaptıkça, ensar vakfı destekçilerinin de diziden haberleri oluyor, bakınız şimdiden "uyuşturucuyu teşvik ediyor" demeye başladılar bile.

bu dizinin de behzat ç gibi kaldırılmaması, bitirilmemesi için diziden bunların haberdar olmaması lazım.

zaten bu tipler tavuk gibi saat 10 oldu mu uyurlar. yani diziyi o saatte seyretme şansı yok bu sübyancı pezevenklerin.

o yüzden dizi hakkında yazılar yazıp bunları uyandırmayalım da dizi yayından kalkmasın adam gibi dizi seyredelim.
"Türk dizi tarihinin en kaliteli dizisi" denilen dizi hakkında yurutulmeye çalışılan gereksiz kampanyadır. En kaliteliler su an amerika'da bilboardlari süslüyor.

(bkz: game of silence)
Yaz beni derdim ama üstteki şimdi isim verip rencide etmek istemediğim başlık sahibi ile küsüz. Zaten de çaylağım yazılarım görünmez.

Türk dizisi izlemiyorum. izlemeyeceğim. Hızlı başlayıp max 10 bölümde fos çıkıyorlar. Kıytırık da olsa Bir finali bile izleyiciye çok görüyorlar.

Gider csi izlerim, person of interests izlerim, dextera, mad men e yeniden başlarım.

Türk dizisi mi,
Tövbe.
Bir kampanyadır. Dizide kötü örnek olabilecek şeyler gerçekten var ama adamlar gece yarısına koymuş zaten erişkin, aklı başında olanlar izlesin diye. Bir de kendisinin ya da ailesinin ahlakını etkileyeceğini düşünen insan bir tuşa basar kanal değişir, olay biter.
güncel Önemli Başlıklar