bugün

V4 olup 4-4lük bir projedir.

Toplanın lan canavar gibi bir projeyle karşınıza çıkıyorum. Bomba bir projeyle karşınızdayız. Bu kez yanımda oldumuboyle adlı yazar arkadaşım da var. Eski tişörtlerden el bezi yapan anneler gibi eskiyi değerlendirme amacı güden bir proje. Çok heyecanlı lan. Geliyoooor. Gezegenlikten çıkartılan plüton’u dünyanın uydusu yapıyoruz. Bundan sonra iki tane uydumuz olacak. Plütonu dünyanın malı yapacağız. Plüton için attan inip eşeğe binmek gibi olacak ama kendisi şu an sözleşmesi feshedilmiş bir gezegendir. Bizden iyisini mi bulacak.

Bunu nasıl yapacağımızı anlatıyorum. Plütonu dünyanın uydusu yapmak için dünyanın ve plütonun kendi etraflarında dönüşlerinden ve dünyanın gücünde faydalanıcaz. Biraz maliyetli olacak ama olacak. Mantık şu. Dünyadan plütona halat atıcaz, halatı plütonun etrafına bağlayacağız. Halatın diğer ucunu da dünyaya bağlayacağız. Dünya ve Plüton kendi etrafında dönmeye devam ederken halatı kendilerine saracaklar. Kendi etraflarında dönerken halatlar kendilerine sarılacak ve dünya güçlü olduğu için plütonu yerinden sökecek.

Plütonun dünyaya uzaklığı 5,906,376,272 km. plütonun çevresi 12,571 km, dünyanın çevresi 40,007 km. Plüton kendi etrafında 6,39 dünya gününde dönüyor. 639 günde 1,257,100 km halat saracak. Dünya iste 639 günde 25,604,473 km halat saracak. 639 günde toplam 26,821,573 km halat saracaklar. Dünyanın plütona olan uzaklığını 639 gündeki toplam sarılan halata bölünce 220 çıkıyor. Yani bu işlem 220 tane 639 günde bitecek. Yani 140,580 günde, yani 385 yılda tamamlanacak. 385 yıl sonra Plüton dünyamızın uydusu olup cayır cayır dönecek. Ama biz o günü göremeyeceğiz.

Bu noktada proje amaç değiştiriyor. Projenin tamamlanması için 385 yıl boyunca bu projede yer alacak insanlara ihtiyacımız var. Bu proje için 20 tane erkek ve 20 tane bayan arkadaşımıza ihtiyacım var. Bu arkadaşlarımız birisi kız birisi erkek olacak şekilde en az 2şer çocuk yapacak. Bu çocuklar, diğer eşlerin çocukları ile çapraz şekilde ilişkiye sokulacak, onların çocukları da aynı şekilde akraba evliliği olmayacak şekilde eşleştirilecek. 385 yıl boyunca bu proje nesillere aktarılacak.

Proje için gerekli olanlar:
-çiftleştirilmek için 19 bay, 20 bayan (20-30 yaş arası) arkadaş. 20nci bay benim. Taliplerimi bekliyorum.
-uzay mekiği ile plütona gönderilecek 2 bay-2 bayan arkadaş. (çiftleşmek kendi aralarında olan bir durum, çocuk yapmak yasak) 1 tane maymun. Bu arkadaşların yanında oldumuboyle adlı yazar arkadaşımızı gönderiyorum. Her şey onun kontrolünde. Ayrıca maymunu da o besleyecek (yolculuk 24 yıl sürecek, dönüş 24 yıl, toplam 48)
-50 milyar lira para.
-50 yıl bozulmayacak yiyecekler. Ekmek, reçel, nutella… artık ne olursa.
-kırşehirde yapılacak üssün yapımı için 100 işçi arkadaş.
-uzak mühendisi, avukat (o kendini biliyor), fizik mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, maden mühendisi.
Gazamız mübarek olsun arkadaşlar.

görsel
Bi bu eksikti amk dedirtir.
(bkz: her kuşu silktik bir leylek kaldı)
Çok ilginç projedir. Okumadım.
(bkz: kız düşürmek için açılan başlıklar)

Sözlükte yıllarca bir kız mesajı için bekleyenler varken delikanlı hedefi 20 vermiş. Harikasın spedy devam et.
Çok hoş bir projedir. *
kız düşürmek için açılan projeymis. yazana kadar götüm çıktı, ne kızı.

not: projeye katılmak isteyen kız sayısı 8, erkek sayısı 3. bekliyoruz.