bugün

bilindiği üzere ismi lazım değil ipek diye bir arkadaş ilk günden beri çeşitli fotolarıyla burada piyasa yapmaya çalışırken iyice ayağa düştü ve hayat kadınından çokta farkı kalmadı. sözlükte yazı yazmaya değilde attığı fotolarla erkeklerin cinsel organını hareketlendirme yolunu seçmiş yazar değil kaşar arkadaşımızdır. bir tabi ki onun bu kötü yönlerini mazeret gösterip onu bu ortamdan soyutlamıyoruz. yeter ki versin,, eee yeter ki bizimle birlikte olsun bu mecrada başka bir şey istemiyoruz. dolayısıyla 45kg civarından olduğunu tahmin ettiğim ipek ile geçirilecek 24 saat için bir bedel belirlemek en iyisi olacak. bakalım kaç para edecek gibi düşünerek başlatılan fiyat belirleme pazar analizi bilgi ve veri toplama analizi yapmaya karar verdik.

ben belirlediğim bedel;

100 usd + taksi parası benden + içecekleri de alırım ama 4-5 saat kalsın, 24 saat fazla gelir bana.

edit: moderatör kardeş valla ben ipekgörgün demedim. ama alttaki entryler ipeği refere ediyor diye benim entry mi silmeyin sakın. benim bahsettiğim ipek başka ipek. evet.

edit 2: ipeğin fotolarına baktım da neden dudakları öyle garip o kızın?
üste para alınacak bedeldir.
Şahsen 250 dolarını alırım, o paranın altına çekilmez arkadaş testis mi dayanır ona.
ipek gorgun' u ne kadar sevmesek de böyle bir şeyi de tasvip etmeyiz.

kendisini bekliyoruz, eksilemek için.
güncel Önemli Başlıklar